Homepage

BEFORE AND AFTER HAIR PROSTHESIS

You can look at videos which will give you more detailed information below.

[videoPlaylist id=1409]

Vizyon ve Misyonumuz

En pratik ve kısa tarifi ile Saç Protezi: Saç telinin yerini alan veya saçın döküldüğü ya da daha az yoğun olduğu bölgeyi kaplayan bir parçadır.
“Saç Protezi”, bir hastalık, kısmi veya tam saç kaybı, yaralanma ya da tedavi sonucu saç dökülmesi olan kişilerin bu sorunlarına yönelik yeni ve uyumlu bir parçanın sadece sorunlu bölgeye uygulanması işlemidir.

Saç protezi likit yapıştırıcılar veya bantlar ile kafa derisine sabitlenir. Peruk ise yapıştırılmaz. Tokalar veya elastik bantlarla kafaya geçirilir.

Saç protezleri, kişilerin kafa ölçüsü alınarak kişiye özel üretilir ki bu da tam bir uyum ve doğallık elde etmek için en gerekli unsurdur.

Saç proteziniz ile yüzebilir, spor yapabilir, koşabilir, duş alabilir, fön çekebilirsiniz. Sabit olduğu için başınızdan ayrılacağı, kayacağı veya düşeceği korkunuz olmaz. Perukta ise bu garanti değildir. Yüzerken çıkabilir, duştayken yıkamak yerine ayrıca yıkamak ve fön çekmek zorundasınızdır, her zaman her yerde kayma ihtimali mevcuttur.

Merkezimizde kullanılan protezler yüksek kalitede olup uygulama uzman kişilerce yapıldığından alacağınız sonuç son derece tatmin edici olacaktır. İnternette bazı başarısız uygulamalar görüp şaşırabilirsiniz. Ancak herkesin her işi yapmaya kalkıştığı bu zamanda bu sonuçlar şaşırtıcı değildir. Çünkü sektöre alakasız kişilerin girişini engelleyen bir yasa yok. Burada doğru seçimi yapmak size düşüyor.
Hayır. Özel yapıştırıcılar ile kafa derisine tutturulmuş modeller, 15 ila 20 günlük sürekli periyotlar için kullanılabilir (bu süre, protez tabanında kullanılan malzemeye ve/veya yapıştırıcı tipine, kullanıcının özenine vb. koşullara bağlı olarak değişir). Her kullanım döneminin sonunda bir bakım uygulamak için merkezimize gelirsiniz. Bu bakımlar azami 1 saat sürer. Proteziniz çıkarılır, temizlenir, yeniden uygulanır. Bu bakımları kuaför rutininiz gibi düşünebilirsiniz.
İnsan saçından yapılan protezler, her türlü bakım ve uygulamaya uygundur. Normal saçlara yapılan tüm uygulamalar protez saça da yapılabilir.

Çok kısa sürede “Onna” markasını Türkiye’nin sektöründeki en iyi firması haline getirdik. Yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmak için 7/24 iş başındayız.

Ulker AKIN - Kurucu

signature 1
0
+
Türkiye'nin en iyisi
0
+
Uzman Kadro
0
+
Mutlu Musteri
0
+
Yıllık Deneyim

APPOINTMENT REGUEST

[forminator_form id=”2071″]