Protez Saç Yaptıran Ünlüler

Blog geri dön
protez sac yaptıran ünlüler

Protez Saç Yaptıran Ünlüler – Genetik olarak veya ortaya çıkan bazı sağlık sorunlarından dolayı saç dökülmesi olağan bir durumdur. Bu bağlamda hem erkeklerde hem de kadınlarda saç dökülmesi veya kelleşme gibi durumlar görülebiliyor. Özellikle bu durumu yaşayan ünlüler açısından alternatif bir çözüm bulunması oldukça önemli. Erkek ünlülerde veya sanatçılarda saç dökülmelerinin olması yakışıklılığın ve estetik görünümün önüne geçen faktörlerden. Durum böyle olunca da birçok erkek ünlü protez saç yapımına başvuruyor. Şimdiye kadar birçok erkek ünlü oyuncu veya sanatçı protez saç yaptırma işlemine girmiştir. İşte protez saç yaptıran ünlüler…

Magazin gündeminde çok fazla yer almasa da protez saç kullanan birçok ünlü sayabilmemiz mümkündür. Bu ünlülerin başında Mustafa Ceceli, Oğuzhan Koç ve Nuri Alço gibi isimler geliyor. Kimi zaman hayranları tarafından dahi fark edilmeyen protez saçlar ünlüler arasında sıklıkla yapılan işlemlerden biridir.

Protez Saç Kullanan Ünlü İsimler

Güzellik ve estetik algısı en çok ünlü isimlerde ortaya çıkıyor. Daha çok iş yapabilmek ve ön planda durabilmek için ünlülerin bakımlarını eksiksiz yapması gerekiyor. Bu süreçte de belli dönemlerde saç dökülme sorunu yaşayan ünlü isimlerin protez saç kullanımına başladığı görülüyor. Bu isimler arasında müzisyen Kemal Doğulu ve oyuncu Tolga Karel gibi isimler de yer alıyor. Aynı zamanda Turabi Çamkıran, Yılmaz Erdoğan gibi ünlülerin de protez saç kullandığı bilinenler arasındadır.

Ekranlarda sürekli gördüğümüz isimlerin başında yer alan Oğuzhan Koç, 2015 yılında saç dökülme problemi ile karşılaştı. Bu süreci en kısa sürede atlatabilmek adına da protez saç ekimine başvurmuş diyebiliriz. Şimdilerde çıkardığı kliplerinde kendisini çok daha dolgun duran saçlarla görebilmeniz mümkün.

protez saç yaptıran ünlüler
Protez Saç Yaptıran Ünlüler

Protez saç kullanan isimlerden bir diğer ise Mustafa Ceceli’dir. Sanat camiasına girdiği dönemden beri saç sorunlarıyla uğraşan sanatçı da çözümü protez saç kullanımında buluyor. Şimdilerde de protez saç kullanmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra önemli sanatçılarımızdan olan Nuri Alço da saçlarına protez yaptıran ünlülerden. İlerleyen yaşına rağmen oldukça dinamik ve genç görünen sanatçı saç bakımını da hiçbir zaman aksatmıyor. Saç dökülmesinin önüne geçmek ve estetik görünümünü kazanmak için protez saç yaptıranlar arasında bulunuyor.

Komedyen Cem Yılmaz’ın Protez Saç Deneyimi

Şimdiye kadar çıkarmış olduğu çeşitli komedi filmleri ve yaptığı stand up gösterileriyle Cem Yılmaz oldukça başarılı bir komedyendir. Usta bir sanatçı olarak işini en iyi şekilde icra etmekte ve gerekli gördüğü durumlarda da rolünü sonuna kadar üstlenmektedir. Bu bağlamda Karakomik filmi çekimleri için Cem Yılmaz da protez saç yapımı işlemini deneyimlemiş sanatçılarımızdan biridir.

 
protez sac yaptıran unluler

 

 

Tamamen kendi yazıp yönettiği filminde Birol karakteri için Cem Yılmaz da protez saç yaptırmıştır. Onna Hair bu işlemi başarıyla gerçekleştirerek ortaya efsanevi bir karakterin çıkmasına katkı sağlamıştır. Birol karakterinin filmdeki saçı bu bakımdan fazlasıyla beğeni topladı diyebiliriz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Blog geri dön