Protez saç uygulama aşamaları nelerdir?

1

İlk defa protez saç yaptıracağım. Protez saç uygulama aşamaları nelerdir?

Anonim Cevaplanan soru Haziran 20, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Zülal(anonim) 1 Yorum

Protez saç yaptırdıktan sonra beğenmeyen kişiler oldu mu?

ONNA Düzenlenmiş yorum Haziran 20, 2022

Protez saç uygulaması estetik görüntüsünden rahatsız olan kişiler için en etkili, sonuç odaklı ve kısa sürede ulaşabileceği bir yöntemdir. Genel anlamıyla olumlu ve pozitif yönde geri dönüşler alınmaktadır.

Bir Yorum Ekle
0
Zülal(anonim) 1 Yorum

Protez saç yaptırdıktan sonra doğal görünür mü?

ONNA Yeni yorum gönderildi Mayıs 17, 2022

Protez saç işlemi, yüz şekli, kafa yapısı, var olan saç rengi, uyumu ve dolgunluğuna göre analiz edilerek saçsız bölgelere en iyi görüntü sağlanması için tasarlanır. Yaşınızı oldukça genç gösterecek bir uygulamadır. Estetik görüntü açısından 0 olumlu bir sonuç almanız için Onnahair uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Bir Yorum Ekle
1
Yusuf Şevket Yanık(anonim) 1 Yorum

Protez saç yaptırmak için illa sizin merkezinize mi gelmem lazım? Ölçülerimi versem adresime ulaşır mı?

ONNA Yeni yorum gönderildi Mart 17, 2022

Protez saçınızı online olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçüm formu ve formu nasıl dolduracağınızla ilgili video tarafınıza gönderilir. Buradaki adımları sırayla yapıp tarafımıza gönderdiğinizde bizde size en uygun protez saçınızı yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin teslim etmekteyiz.

Bir Yorum Ekle
0

Aşamaları 3 adımda sıralayabiliriz. Bunlar:

  1. Ölçülendirme: En önemli ve temel adımdır. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Kişinin ölçüleri alınır, saç bulunmayan yerler tespit edilerek kişinin kafa yapısı ve yüz şekline göre simetrik bir kalıp oluşturulur.
  2. Yerleştirme: Kişiye en uygun saç rengi ve saç teli yapısına karar verilen adımdır. Protez saç uygulamasında protezi yerleştirirken dikkatli ve titiz bir şekilde uzman kişilerce yerleştirilir.
  3. Tasarım: Yerleştirilen saç protezi, son adım olarak tekrar bireyin yüz yapısı ve ölçüleri dikkate alınarak şekillendirilmesi ve kesilmesi adımıdır
ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Şubat 2, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.