Protez saç uygulamasını kadınlar da yaptırabilir mi?

0
0 Yorum

Bir kadın olarak protez saç yaptırma açısında çekincem var. Yaptırdığımda yapay duracağından ve protezin fark edileceğinden endişeleniyorum. Bir kadın protez saç yaptırdığında kendi saçı gibi gerçekçi durur mu?

İlayda Su Yıldırım Cevaplanan soru Haziran 9, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Çiğdem(anonim) 1 Yorum

Kadınlarda protez saç yaptırmak abes durur mu? Uzun olduğu için fark edilmesi kolaylaşabilir mi dışarıdan bakılınca?

ONNA Yeni yorum gönderildi Haziran 9, 2022

Protez saç kişiye özel hazırlanır. Yüz yapınız ve kafa ölçüleriniz alınarak size özel tasarlanan renk, saç gürlüğü ve doygunluğu arasında Onnahair uzmanlarımız size özel tam uyum sağlayacak en iyi sonucu üretirler. Bu yüzden dışarıdan bir gözle fark edilmesi, abes durması gibi konular söz konusu değildir.

Bir Yorum Ekle
0

Merhabalar, tabii ki protez saç uygulamasını kadın müşterilerimiz de yaptırmaktadırlar. Tarihçe olarak protez saçın ilk uygulamaları kanser hastası olan ve saçları dökülen kadınlar için uygulanmaya başlanmıştır. Yani sanıldığının aksine saç protezi yalnızca erkekler için değildir. Cinsiyet fark etmeksizin istenilen uzunlukta ve dolgunlukta protez saçlara sahip olabilirsiniz. Protez saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilir, boyatabilir fön dahi çektirebilirsiniz. Protez saç kesinlikle yapay durmaz, peruk gibi çıkmaz; sosyal hayat baz alındığında en çok tercih edilen yöntemdir.

 

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Şubat 5, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.