Protez saç erkeklere uygulanır mı?

0
0 Yorum

Bir erkek olarak protez saç yaptırmak adına çekiniyorum. Erkeklerde başarı oranı ne kadar ve protez saç yaptırdığımda yapay durur mu? Dışarıdan biri bakınca anlayabilir mi? Dökülen saçlarımdan şikayetçiyim ancak şimdiki halimden daha da kötü görünmek istemiyorum.

Uğurcan Ataöven Cevaplanan soru Haziran 10, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Kasım M.(anonim) 1 Yorum

Sadece orta kısmımda açıklık var ben bu kısım için protez saç istiyorum. Sadece bu alan için yapabiliyor musunuz?

ONNA Yeni yorum gönderildi Haziran 10, 2022

Protez saç kişiye özel olarak ölçüleriniz alınarak size en iyi uyumu ve sonucu sağlayacak şekilde tasarlanır. Bölgesel olarak değişen ihtiyacınıza göre bir protez saç yaptırmanız mümkündür efendim.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saç uygulaması erkekler için %100 sonuç garantili tek saçlandırma yöntemidir. Acılı ve çok az bir kitlenin sonuç aldığı saç ekimi işlemi ve diğer alternatif uygulamaları düşündüğümüzde protez saç en iyi çözümdür. Özellikle profesyonel protez saç merkezlerinde ölçüleriniz alınarak kişiye özel tasarlanan saç proteziniz ile sosyal hayatınıza saçlarınızı dert etmeden en kısa sürede özgüvenli bir şekilde devam edebileceksiniz. Protez saçlarda tamamen doğal insan saçından üretilmektedir. Asla peruk gibi yapay durmaz, siz istemediğiniz sürece başınızdan çıkmaz. En doğal ve estetik görünümünüze kavuşmanız için kişiye özel tasarlanır, sizi asla mahcup etmeyiz.

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Şubat 6, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.