Protez saça şekil verilebilir mi?

0
0 Yorum

Protez saç yaptırdıktan sonra şekil verilebilir mi? Ya da ilerleyen zamanda saç protezimin şeklini değiştirebilir miyim?

Güney Kurt Cevaplanan soru Haziran 20, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Kadir(anonim) 1 Yorum

Protez saçımı yaptırdıktan sonra rengini ya da uzunluğunu değiştirebilir miyim?

ONNA Düzenlenmiş yorum Haziran 20, 2022

Protez saç yaptırdıktan sonra rengini değiştirebilirsiniz. Protez saç uzmanımızla görüşerek size en uygun rengi hazırlayacaktır. Ancak sonradan saça ekleme yapılamamaktadır. Tam tersi olarak protez saçınıza kısaltmanız mümkündür.

Bir Yorum Ekle
0
Ahmet Can(anonim) 1 Yorum

Protez saçın kaliteli olup olmadığını nasıl anlarım?

ONNA Yeni yorum gönderildi Haziran 2, 2022

Protez saçın kalitesi iki unsur belirler. Birincisi kullanılan malzeme, ikincisi protez saçı yaptırdığınız yerin kalitesi ve uzmanlık düzeyi. Protez saç model, büyüklük, renk, saç doygunluğu, uzunluğu gibi birçok değişkenleri de beraberinde getirir. Bu değişkenleri sizin yüz ölçünüze, kafa yapınıza en iyi şekilde ayarlamasını yapacak protez saç uzmanının verdiği hizmet kaliteyi belirlemektedir. Onnahair olarak protez saç uygulaması yaptırabileceğiniz profesyonel kadroya sahip binlerce müşteri ile çalışmış bir firmayı tercih ederek kaliteyi kendiniz de görebilirsiniz.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saç genel olarak belli uzunluklarda ve şekillerde üretilir. Fakat isteğiniz doğrultusunda daha tarz görünmek ve yüzünüzün şekline uygunluk açısından özel olarak şekil verilebilir. İstediğiniz bir model ya da kesim varsa Onnahair protez saç uzmanlarımız size en uygun modeli tasarlar. Protez saçınız uygulandıktan sonra dahi boyatabilir, fön çektirebilir ve hatta kısalttırabilirsiniz.

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Şubat 9, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.