Protez saçın dezavantajı var mıdır?

0
0 Yorum

Protez saç yaptırmanın dezavantajları var mıdır? Protez saç uygulamasında sonra herhangi bir olumsuz durum olma olasılığı nedir, neler olabilir?

Emre Ayhan Çelik Cevaplanan soru Haziran 5, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Hülya(anonim) 1 Yorum

Protez saç yaptırmak iyi hissettirir mi?

ONNA Yeni yorum gönderildi Haziran 5, 2022

Günümüzde saçsızlık bir sağlık sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle saçlarının görüntüsünden rahatsız olan ve sosyal hayatında bu yüzden olumsuzluk yaşamaya başlayan, görüntüsünü beğenmeyen birçok kişi için psikolojik olarak protez saç olumlu yönde etki etmektedir. Her kişinin kendi ihtiyacına göre özel hazırlanan protez saçlar ile gerçek saçı gibi estetik ve doğal görüntüsüne ulaşan kişi sosyal hayatında kendini daha iyi hissetmekte ve bununla birlikte görüntüsünden memnun kalmaktadır.

Bir Yorum Ekle
1
Ahmet Ozan Postacı(anonim) 1 Yorum

Protez saçın herhangi bir zararı var mı? Ya da protez saç kendi saçıma zarar verir mi?

ONNA Yeni yorum gönderildi Mart 20, 2022

Şu ana kadar protez saç zararları hakkında yapılan araştırmalar bu uygulamanın sağlık açısından şimdiye kadar ciddi bir zararı olmadığını göstermiştir. Protez saçın altında kalan saçlar zarar görmez. Uzmanlarımız size özel ölçümler ile birlikte saçsız bölgelere uygulama yapar. Böylelikle hem doğal bir görüntüyle birlikte estetik bir imajınız olur.

Bir Yorum Ekle
1
Ender Özdemir(anonim) 1 Yorum

Protez saç kaşıntı, kızarıklık vs. yapar mı? Çevremden duyduğuma göre bu hep oluyormuş peruk gibi dedikleri için

ONNA Yeni yorum gönderildi Mart 19, 2022

Protez saç ile peruk tamamen farklı şeylerdir. Peruk seri üretime sahip genel bir üründür. Protez saç kişiye özel tasarlanmakta ve tam uyum sağlanması adına Onnahair uzmanları tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Çevrenizden duyduğunuz ve kaşıntı-kızarıklık sürekli ise ya protez saçtan bahsetmiyorsunuz ya da işi merdivenaltı bir yere yaptırmış ve mağdur olmuş bir kişinin şikayetlerini dinliyorsunuz. Onnahair protez saçları siz değerli müşterilerimiz için a kalite malzemeler ile üretilmekte, böylelikle piyasadaki yapılan diğer ucuz ve profesyonel olmayan uygulamalara kıyasla en çok tercih edilen firmalardan biriyiz.

Onnahair kalitesiyle tanıştıktan sonra protez saçınız sizin bir parçanız olacak. En fazla 1-2 gün süre içerisinde alışıp, sanki hep saçınız varmış gibi hissedeceksiniz. Sizde kısa süre içerisinde en doğal ve estetik görüntünüze ulaşmak istiyorsanız Onnahair uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saçlar ölü saç tellerinden tasarlandığı için orijinal saçınız gibi uzamaz. Her şeyin bir bakıma ihtiyacı olduğu gibi saç protezinizin de bakıma ihtiyacı vardır ancak bu bir kuaför masrafı kadardır. Protez saç yaptırmadan önce kullandığınız şampuan protezinize zarar verebilir. Bu yüzden protez saça özel üretilmiş şampuanlar kullanmanız gerekebilir. Protez saçın kullanım ömrü vardır ancak bakımlarınızı düzenli yaparak bu süreyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra yenisini yaptırmanız gerekir.

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Şubat 10, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.