Protez saçların görüntüsü, gerçek saçlarımın görüntüsünden farklılık gösterir mi?

0
0 Yorum

Protez saçımın yüzeyindeki saçlar ile kendi saçlarım görüntüde farklılık gösterir mi? Dışarıdan yapay durur mu, protez saç yaptığım anlaşılır mı?

Harun Demir Cevaplanan soru Mayıs 14, 2022
Bir Yorum Ekle
0
Yasin(anonim) 1 Yorum

Protez saç uygulamasından sonra saç eskiyip dışarıdan fark edilir mi?

ONNA Yeni yorum gönderildi Mayıs 14, 2022

Tüm ürünlerin olduğu gibi saç protezinizin de bir kullanım ömrü vardır. Ömrünü tamamlayan protez saçları kullanmaya devam edildiği taktirde yer yer renklerde açılma görülmekte ve giderek fark edilebilmektedir.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saç kişiye özel ölçüler alınarak kafa yapısına ve yüz şekline harika bir şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Protez saçınız ölü saç tellerinden oluşur. Tasarım aşamasında sizin saç yapınıza, saç telinizin dolgunluğuna ve yapısına göre bir model hazırlanır. Asla peruk gibi yapay durmaz, fark edilmesi çok zordur. En doğal ve en estetik görüntünüze ulaşmanız için uzmanlarımız son derece hassas çalışırlar.

ONNA Düzenlenmiş yorum Nisan 18, 2022

Protez saçın peruk gibi düşme ya da çıkma ihtimali var mıdır?

Merhabalar efendim.
Protez saç peruk gibi çıkmaz, düşmez gün içerisinde başınızdan kaymaz. Siz istemedikçe yerinde sabit kalır, günlük kullanıma en uygun en çok tercih edilen yöntemlerin başında protez saç uygulaması gelmektedir. Düşme derdi olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.