Protez saça fön çektirebilir miyim?

0
0 Yorum

Protez saça fön çektirebilir miyim? Protez saçlar ısıya dayanıklı mıdır?

Halil Özcan Cevaplanan soru Şubat 14, 2023
Bir Yorum Ekle
0
Melih(anonim) 1 Yorum

Yıllardır kullanıyorum ama bir türlü emin olamadım, sizce jöle veya saç spreyi gibi ürünler zararlı mı? Zararlıysa ne yapılabilir alternatif olarak?

ONNA Yeni yorum gönderildi Şubat 14, 2023

Saç jölesi veya saç spreyi gibi ürünler çok sık bir şekilde kullanılıyorsa saçın zarar görmesi muhtemeldir. Ancak saçınızın bakımını düzenli olarak yapıyorsanız saç dökülme miktarınız önemli ölçüde azalma gösterdiği söylenebilir. Sprey ve jöle gibi yabancı kimyasallar içeren bu tarz ürünlerin kalıntılarını saçınızdan düzenli bir şekilde arındırılması gerekir. Ayrıca kullandığınız ürünlerin içerdiği kimyasallar da çok büyük önem arz etmektedir.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saçınızı yüksek ısılardan koruduğunuz sürece fön çektirebilirsiniz. Protez saçı düzleştirmek için fön çekmek mümkündür. Ancak protez saçlarınız da yüksek ısıdan etkilenir ve deforme olabilir. Fön çekerken yüksek ısılardan kaçındığınız sürece herhangi bir problem olmayacaktır.

Anonim Yeni yorum gönderildi Şubat 13, 2023

Yüksek ısı her türlü şeye zarar verir zaten öyle değil mi? Protez saçı geçtim kendi saçınıza dahil zarar verir büyük ihtimalle. Fön, maşa gibi şeyler.

Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.