Protez saçın gençleştirme etkisi var mı?

0
1 Yorum

Denildiği gibi protez saçın gençleştirmeye etkisi var mı? Ben şu ana kadar çok da başarılı bir işlem yaptıran görmedim. Protez saç da olabilir peruk da ama fark ediliyor ve her zaman güzel durmuyor bence

Ege Kaya Yeni yorum gönderildi Ağustos 3, 2023

Hocam düşüncenize açıkcası çok katılmıyorum. Ben 3 seneyi aşkın protez saç kullanıyorum ve aşırı memnunum. Çevrem gözlerine inanamadı desem yeridir. Doğru yere ve uzmanına yaptırdığınızda harika bir sonuç alıyorsunuz. Denendi onaylandı :)

Bir Yorum Ekle
0

Protez saç veya peruk ürünleri dış görüntüde hızlı bir değişiklik ve yenileme yapmak için sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Saç dökülmesi yaşayan veya seyrek saçlarından rahatsız olan kişiler, görüntülerini iyileştirmek için tercih ederler. Peruk için olmasa da uzmanlar tarafından uygun şekilde, kaliteli malzemelerle yapıldığında, protez saç oldukça doğal ve estetiklik sağlar. Kişiye özel tasarlanan protez saçlar, o kişinin ihtiyacına göre tasarlandığı için harika bir uyum sağlanır. Ancak sizin değerlendirmenize göre tahmin ediyoruz ki şu ana kadar profesyonel şekilde uygulanmayan, uygun bakım yapılmayan, kötü kalitede malzemeler tercih edilmiş ve belki de yanlış boyutlandırılmış örnekler ile karşılaşmış olmanızdan kaynaklanıyordur.

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Temmuz 28, 2023
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.