Balıkesir Protez Saç

Balıkesir Protez Saç

Balıkesir Protez Saç – Saçlarında tamamen dökülme olan veya sadece bazı kısımlarında dökülme yaşanan, 12 yaşın üzerinde her insana protez saç yapılabiliyor. Profesyonel insanların uyguladığı bu işlem sayesinde gerçek saçtan farkı olmayan, rahatça kullanılabilen, insanların özgüvenini tekrar yerine getiren, doğal görünümlü bir uygulama gerçekleştiriliyor. Genetik veya fizyolojik etkiler sebebiyle saç dökülmesi yaşayan, doğuştan gelen cilt problemleri yaşayan, stres, sinir veya herhangi bir rahatsızlıktan ötürü dökülmeler yaşayan insanların tercih ettiği bir uygulama olmakla beraber, tedaviler sonucunda da saçlarında dökülmeler yaşayanlar da bu uygulamaya başvuruyor. Saçkıran probleminden mustarip kişilerin de çokça başvurduğu bir uygulama oluyor saç protezi işlemi. Siz de çeşitli sebeplerden dolayı rahatsızsanız Balıkesir protez saç online şubemizden sipariş verebilirsiniz. Fark edilmesinin imkânsız olduğu, başka birinin yakınınıza gelmesiyle dahi fark edilemeyecek derecede doğal olan bu uygulamayla tamamen kendi saçlarınızdan farksız bir görünüme kavuşuyor, özgüveninize tekrar sahip oluyorsunuz.

Saç protezi herkes için yapılabilecek bir uygulamadır. Özenli ve sıralı bir şekilde, planlı olarak yapılan bu işlemin 3 aşama ile gerçekleştirilmektedir. İlki ölçülendirme, bir diğeri yerleştirme, son aşaması ise tasarımdır. Protez saç kullanımı önerilen veya kişinin kendi isteğiyle karar verdiği bu uygulamada, protez yapılırken saçlarının çıktığı yön de çok önemlidir ve buna dikkat edilerek yapılması gerekiyor.

Protez Saç Kimlere Uygulanmaz?

Saç protezi uygulanacak kişinin 12 yaşından büyük olmasıyla beraber, herhangi bir cilt sorunu da yaşamıyor olması gerekir. Saç protezini kimlerin uygulamayacağını şöyle sıralayabiliriz;

 • Deri hastalığından mustarip olan kişiler.
 • Egzama hastası kişiler.
 • Sedef hastası kişiler.
 • Cilt problemi yaşayan kişiler.
 • Yaşından dolayı protez saçının bakımını yapamayacak olan yaşlılar.
 • 12 yaşın altındaki çocuklar.
 • Cildi hassas olan kişiler.
 • Alerjik reaksiyon gösterebilecek olan kişilerin,

Bu uygulamaya başvurması önerilmiyor.

Kadınlar Protez Saç Yaptırabilir mi?

Her zaman erkeklerin kullandığı bir uygulama olarak düşünülse de protez saç, kadınlar tarafından da çokça başvurulan bir yöntem oluyor. Cinsiyet fark etmeksizin herkesin kullandığı ve başvurduğu saç protezinin sınırlandırması bulunmuyor. Eğer bir sağlık problemi veya yaş problemi yoksa herkes bu uygulamayı yaptırabiliyor.

Peki kimler protez saç kullanır, bundan bahsedelim. Eğer kişi saçından memnun değilse, genetik bir saç dökülme problemi yaşıyorsa, sonradan bir rahatsızlık sebebiyle dökülme yaşamışsa, saçkıran rahatsızlığından şikayetçiyse, kemoterapi nedeniyle saçlarını kaybettiyse saç protezi uygulamasına başvurabiliyor. Bu uygulama saçınızın hem küçük bir kısmına hem de tamamına yapılabilen acısız, tıbbi bir işlemin gerekmediği, saç ekimi gibi kalıcı olmayan, dönüşü olan bir işlem olarak görüyoruz.

Balıkesir Protez Saç

Protez saç kullanmak artık günümüzde herkesin başvurduğu bir işlem oluyor. 12 yaşından büyük herkesin, kaybettiği özgüveni ve mutluluğu, kendine olan sevgisini, kişiye geri kazandırmakla kalmıyor, acısız ve gayet makul bir şekilde uygulanıyor. Üstelik kullanım ömrü de gayet uzun. Kişinin yapacağı bakıma, dikkatine, saç protezine gösterdiği özene ve bakım için kullanılan ürünlerin kalitesiyle protezin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesine göre 1,5 yıla yakar kullanılıyor. Balıkesir protez saç online şubemizden sipariş edeceğiniz protezer A kalite ve piyasanın oldukça üstünde ürünlerdir. Ancak bakımının ihmal edildiği, bakım periyodlarına uyulmadığı ve kötü ürünler kullanıldığı takdirde maalesef protez saçın ömrünü kısaltmış, yıpratmış oluyorsunuz. Bu yüzden kullanılan ürünlerin ve protez malzemelerinin kalitesinin çok iyi olduğundan emin olmak gerekiyor.

İlgili İçerik: Protez Saçta Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Protez Saçınızı Ne Sıklıkla Yıkamalısınız?

Protez saçla her gün veya günde 2 kere duş almakta hiçbir sakınca yoktur. Ancak bakımının düzgün ve dikkatli bir şekilde, özen gösterilerek yapılması gerekiyor. Kendi saçımız gibi kafa derimizden beslenip, kendini yenilemediği için hızlı ve daha fazla kurumaktadır. Bu yüzden bakımlarını ihmal ettiğiniz takdirde yıpranmaya başlayacaklardır. Uzmanlar bu sebeplerden ötürü haftada 2 ya da 3 kere yıkanmasını söylüyor.

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

2 Yorum. Yeni Yorum

 • Ramazan Saglam
  Kasım 18, 2022 9:36 pm

  Protez saç yaptırırken doğal görünüm elde etmek için ne yapmam gerekir?

  Yanıtla
  • Protez saçınızın üzerinizde doğal ve estetik görünmesi için üretilecek protezin sizi tamamlaması gerekir. Bu tamamlama işlemi de yüz ve kafa ölçülerinizin tam alınması ve saç analizinizin yapılarak ihtiyacınıza en uygun protezin üretilmesi ile olmaktadır. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir saç modeliniz, proteziniz ve harika bir tarzınız olacaktır.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed