Onna Hair

Erkek Protez Saç

breattec Cildinize nefes aldıran, doğallığı ile sizi bile şaşırtacak, kullanımı ve uygulaması kolay bir saç protezidir.

Erkek Protez Saç Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde erkek protez saç modelleri, saç dökülmesiyle ilgili olarak ortaya çıkan tüm problemler için kullanılan en verimli yöntemlerden biri haline gelmiştir. Anında etkili olması, estetik duruşu ve doğallığı, uzun süreli sonuçlar alınması ve cerrahi uygulamalardan daha uygun maliyetlerle elde edilmesi sayesinde kullanıcılar arasında tercih edilen bir yöntemdir. Doğal ve estetik bir görünüm sağlayan saç protezlerinin hatırı sayılır sayıda kadın ve erkek kullanıcısı vardır.

Burada, yöntem hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak için konuyla ilgili en sık sorulan soruları bir araya getirdik. Sizin durumunuz için en iyi çözüm olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Artık saçsızlık bir kader değil, bir seçim. breattec sizi saçlarınızla buluşturuyor.

Nedir Bu Saç Protezi?

En pratik ve kısa tarifi ile Saç Protezi: Saç telinin yerini alan veya saçın döküldüğü ya da daha az yoğun olduğu bölgeyi kaplayan bir parçadır.

Protez Saç ve Peruk Arasındaki Fark Nedir?

“Saç Protezi”, bir hastalık, kısmi veya tam saç kaybı, yaralanma ya da tedavi sonucu saç dökülmesi olan kişilerin bu sorunlarına yönelik yeni ve uyumlu bir parçanın sadece sorunlu bölgeye uygulanması işlemidir.

Saç protezi likit yapıştırıcılar veya bantlar ile kafa derisine sabitlenir. Peruk ise yapıştırılmaz. Tokalar veya elastik bantlarla kafaya geçirilir.

Saç protezleri, kişilerin kafa ölçüsü alınarak kişiye özel üretilir ki bu da tam bir uyum ve doğallık elde etmek için en gerekli unsurdur.

Saç proteziniz ile yüzebilir, spor yapabilir, koşabilir, duş alabilir, fön çekebilirsiniz. Sabit olduğu için başınızdan ayrılacağı, kayacağı veya düşeceği korkunuz olmaz. Perukta ise bu garanti değildir. Yüzerken çıkabilir, duştayken yıkamak yerine ayrıca yıkamak ve fön çekmek zorundasınızdır, her zaman her yerde kayma ihtimali mevcuttur.

Saç protezini uyurken çıkartmak gerekmez. Yatakta başınızdan çıkmayacak, kaymayacaktır. Oysa peruk kullanıcısı yatağa girerken peruğunu çıkartmak zorundadır.

AVANTAJLAR:

  • Orta ve uzun vadede (androjenik alopesi, areata alopesi, sikatrisyel alopesi, Telogen effluvium, Trichotillomania ve kemoterapi gören hastalar gibi) tüm kesin kellik vakalarına uygundur;
  • Anında sonuç alırsınız;
  • Fiyatı, birçok alternatif uygulamadan daha düşüktür;
  • Uzun süreli bir çözümdür;
  • Kullanıcının günlük yaşamdaki tüm aktivitelerini kısıtlama olmaksızın (spor, havuz veya denize girme, banyo yapma, uyku gibi) gerçekleştirmesini sağlar;
  • Cerrahi bir müdahale değildir;
  • Sonuç tatmin edici olmadığı taktirde, işlem tamamen baştan başlatılabilir ve farklı bir projeye geçilerek size en uygun olan saç buluncaya kadar deneme yapılabilir. Ya da yaptırmaktan vazgeçer ve eski şekilde hayatınıza devam edersiniz. Oysa cerrahi müdahalelerin bu şansı yoktur.
  • Kontrendikasyonları yoktur (kullanılan materyallerden herhangi birine karşı alerjisi olanlar dışında, çoğu protez ve bakım ürünleri hipoalerjeniktir).

DEZAVANTAJLAR:

  • Periyodik bakım gerektirir;
  • Daha yüksek kalite ve daha doğal sonuç elde etmek için kullanılan bazı modeller genellikle daha pahalıdır.
onna hair turkiyenin en iyisi ikon 01
1+

Türkiye’nin En İyisi

onna hair mutlu musteriler ikon 02
7522+

Mutlu Müşteri

onna hair uzman kadro ikon 01
37

Uzman Kadro

onna hair deneyim ikon 01
19+

Yıllık Deneyim

onna hair logo 01
onna pro logo 01
breathtec logo 02
ellen wille logo 01
walker tape logo 01
onna hair logo 01
breathtec logo 02
ellen wille logo 01
walker tape logo 01
onna pro logo 01