Onna Hair

Kemoterapi

breattec saç sistemleri, kısmi dökülmelerden, tam dökülmelere kadar her türlü saç sorunları için çözüm üretir. Eğitimli personelimiz, seçeneklerinizi açıklamak ve saç probleminiz için gerçekten işe yarayan bir çözüm sunmak için yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kemoterapi ve Biz

Kanser teşhisini duymak, herkes için korku, öfke ve belirsizlik yaratan yıkıcı ve yıpratıcı bir deneyim olabilir. Kanser tedavileri sırasında saç dökülmesi ya da kafa derisi hassasiyeti ve tahrişi oluşabilir.

Sektörde bu konuda profesyonel olarak eğitildik ve süreç boyunca size yardımcı olacak çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saç Protez Merkezimiz, cranial radyasyon veya kemoterapiden geçecek kişiler için özel çözümler oluşturdu. Amacımız, tedaviniz sırasında dökülen saçların, yeniden çıkacağı sürece kadar yanınızda olmak, yaşanan saç kaybının psikolojik etkilerini azaltmaktır.

Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi durumu kişiler arasında farklılık göstermektedir. Bu nedenle özel odalarımızda, tüm mahremiyetiniz korunmuş olarak hizmet alırsınız. Kişisel konforunuz sağlanmış, sakin ve güvenli bir hizmet ortamı yaratılmıştır.

Yolculuğunuz sırasında personelimiz sizin için burada. Siz ve ihtiyaçlarınız için mükemmel olan çözümü bulana kadar sizinle çalışacağız. Protez saç ile uygulama yapılacak kişi arasında iyi bir uyum sağlamanın ne kadar zor ve özverili bir görev olduğunu biliyoruz ve bu bilinçle teşhisten tedavinin bitimine kadar olan geçiş sürecini sizin için mümkün olduğunca rahat ve kolay hale getirmek istiyoruz.

Bizi arayın ya da kemoterapi hastaları için ürettiğimiz çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için Şişli deki merkezimizi ziyaret edin.

Bizleri Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Artık saçsızlık bir kader değil, bir seçim. breattec sizi saçlarınızla buluşturuyor.

onna hair turkiyenin en iyisi ikon 01
1+

Türkiye’nin En İyisi

onna hair mutlu musteriler ikon 02
7522+

Mutlu Müşteri

onna hair uzman kadro ikon 01
37

Uzman Kadro

onna hair deneyim ikon 01
19+

Yıllık Deneyim

onna hair logo 01
onna pro logo 01
breathtec logo 02
ellen wille logo 01
walker tape logo 01
onna hair logo 01
breathtec logo 02
ellen wille logo 01
walker tape logo 01
onna pro logo 01