Kemoterapi

Sizin İçin Kemoterapi

breatⓗtec™ saç sistemleri, kısmi dökülmelerden, tam dökülmelere kadar her türlü saç sorunları için çözüm üretir. Eğitimli personelimiz, seçeneklerinizi açıklamak ve saç probleminiz için gerçekten işe yarayan bir çözüm sunmak için yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

kemoterapi

Kemoterapi ve Biz

Kanser teşhisini duymak, herkes için korku, öfke ve belirsizlik yaratan yıkıcı ve yıpratıcı bir deneyim olabilir. Kanser tedavileri sırasında saç dökülmesi ya da kafa derisi hassasiyeti ve tahrişi oluşabilir.

Sektörde bu konuda profesyonel olarak eğitildik ve süreç boyunca size yardımcı olacak çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saç Protez Merkezimiz, cranial radyasyon veya kemoterapiden geçecek kişiler için özel çözümler oluşturdu. Amacımız, tedaviniz sırasında dökülen saçların, yeniden çıkacağı sürece kadar yanınızda olmak, yaşanan saç kaybının psikolojik etkilerini azaltmaktır.

Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi durumu kişiler arasında farklılık göstermektedir. Bu nedenle özel odalarımızda, tüm mahremiyetiniz korunmuş olarak hizmet alırsınız. Kişisel konforunuz sağlanmış, sakin ve güvenli bir hizmet ortamı yaratılmıştır.

Yolculuğunuz sırasında personelimiz sizin için burada. Siz ve ihtiyaçlarınız için mükemmel olan çözümü bulana kadar sizinle çalışacağız. Protez saç ile uygulama yapılacak kişi arasında iyi bir uyum sağlamanın ne kadar zor ve özverili bir görev olduğunu biliyoruz ve bu bilinçle teşhisten tedavinin bitimine kadar olan geçiş sürecini sizin için mümkün olduğunca rahat ve kolay hale getirmek istiyoruz.

Bizi arayın ya da kemoterapi hastaları için ürettiğimiz çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için Şişli deki merkezimizi ziyaret edin.

Bizleri Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

onna hair
0
Yıllık Deneyim
0
Mutlu Musteri
0
Uzman Kadro