Erzurum Protez Saç

erzurum protez saç

Erzurum Protez saç online şubesi Onnahair – Protez saç uygulamasının avantajları sayesinde son dönemlerde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. İnsanlarda genetik, çevresel faktörler, fiziksel faktörler, psikolojik nedenler gibi pek çok sebepten dolayı saç dökülmeleri görülebilmektedir. Saç dökülmeleri geri dönüşümlü ve geri dönüşümsüz olarak 2’ye ayrılır. Geri dönüşümlü saç dökülmelerinde kozmetik ürünler ile eski saçlara kavuşulabilse de geri dönüşümsüz saç dökülmelerinde kafanın belli yerlerinde seyreklikler gözlemlenir. Bu seyrek kısımları doğal bir şekilde örtmek için de protez saç uygulamasına başvurulur. Siz de Erzurum protez saç online şubemizden hizmet alarak saçlı doğal ve estetik bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Protez Saç Kullanmanın Avantajları

Protez saç avantajları çok fazladır. Şu an uygulanan diğer alternatif yöntemlere göre daha avantajlıdır. Bu sebeple uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Protez saç tıbbi bir işlem olmadığı için herhangi bir ağrı yaşamadan doğal saçlara sahip olmak mümkündür. Medikal işlem görmek istemeyen ya da iğne korkusu olan kişiler protez saçı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Aynı zamanda protez saç kullanımından sonra geri dönüşüm de mümkündür. Profesyonel ve kaliteli protez saç uygulayıcılarından memnun kalmayan neredeyse yoktur. Erzurum protez saç online şubemizden sipariş edeceğiniz protez saçın bir diğer avantajı da sağlığa hiçbir şekilde zararı olmamasıdır. İşlem sırasında %100 insan saçı kullanıldığı için deriyle de uyumludur. Protez saç bandı da insan derisine uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. İsteğe veya uzmanlarımızın tavsiyesine göre de No Tape Bantsız Sistem ile de özel solüsyonlar ile protez saçınız başınıza sabitlenir. Siz istemedikçe başınızdan çıkmaz.

Protez saç yararları arasında bir diğeri de tamamen doğal bir görümün sunmasıdır. Üretim sırasında kişinin doğal saçına en yakın olacak protez saçlar yapılmaktadır. Bu sayede kişiler en natürel görüntüyü elde eder. Protez saç kullanımında suni deri kafa derisine yapıştırıldığı için hava almaması konusu kişileri endişelendirir. Fakat Erzurum protez saç online şubemizden edineceğiniz saç protezlerinde özel olarak yapılan gözle görülemeyecek kadar küçük gözenekler bulunmaktadır. Bu gözenekler sayesinde kızarıklık, cilt tahrişi gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Protez saç kullanıcıları, saçlarını istediği ısı aletiyle ya da kozmetik ürünüyle şekillendirebilir. Normal saçmış gibi kullanılması sayesinde doğal görünüm elde edilir. Eğer kozmetik ürün çok fazla kullanıldıysa bakımının yapılması ve protez saçın yıpranmaması sağlanmalıdır. Bu sayede çok daha uzun süreli kullanılacaktır.

erzurum protez saç

Protez Saç Kullanımı – Erzurum Protez Saç Online Şubesi

Protez saç kullanmak kolay bir işlem olduğu için diğer saç çoğaltma yöntemlerinden daha çok tercih edilir. Protez saçın yapımı da kolaydır. Burada dikkat edilmesi gereken kişinin vücudunun protez saça uygun olup olmadığıdır. Protez saç %100 doğal saçtan yapılsa da  belli hastalıklara sahip olan kişiler için uygun olmayabilir. Örneğin alerjisi olan ya da cilt hastalıklarına sahip olan kişiler doktorlarına danışmadan protez saç uygulamasını yaptırmamalıdır. Bunun dışında saçın yerleştirildiği deri ince ve boşluklu olduğu için saç derisine ve o bölgede bulunan normal saçlara hiçbir şekilde zarar vermez. Protez saç kullanımı, Onnahair Erzurum protez saç uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde aktarılır. Dışarı çıkılmayan günlerde kişiler kolay bir şekilde protez saçını çıkarıp daha sonradan yine kolay bir şekilde yerleştirir. Aynı zamanda protez saçın bakımı da çok önemlidir. Hem doğal görünümünü kaybetmemesi için hem de daha uzun süreli kullanım için düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Protez saç bakımı da kolay bir işlem olduğu için 2- 8 hafta aralığında rutin bakıma dönüştürülmelidir.  

Protez Saç Hangi Durumlarda Kullanılır?

Protez saç yaptırmak pek çok kişinin faydalanabileceği bir işlemdir. Egzama gibi cilt hastalığına sahip olanlar ya da 6 yaşından küçük olanlara protez saç yaptırmak çok doğru değildir. Fakat bu iki durum dışındaki herkese rahat bir şekilde protez saç uygulaması yapılabilmektedir. Protez saç uygulaması genelde yanık ya da yaralanmalar sonucundaki saç kayıplarında, saç kıran gibi cilt hastalıklarının sonucunda saçların kaybedilmesinde, kemoterapi ya da buna benzer tedaviler gören hastalarda, fizyolojik ve genetik saç kayıplarında başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Protez saç lens ya da diş protezi kullanır gibi bir titizlikle uygulanır. Uygulamadan sonra saçın bakımı için de insanların aynı hassasiyeti göstermesi gerekir. Eğer bakım düzenli bir şekilde yapılmazsa protez saçın verimi de o kadar düşecektir. Kadın, erkek ve yaş (6 yaşın üstü) fark etmeksizin her kese uygulanabilen bir uygulamadır. Protez saçın ömrü, bakımı gibi durumlar tamamen kişinin vücut dengesine, bakım alışkanlıklarına, cilt tipine, terleme durumuna göre değişiklik gösterir. Siz de protez saç için online şubemizden kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

8 Yorum. Yeni Yorum

 • Muhammed Said
  Temmuz 16, 2022 10:17 pm

  Protez saç üretilirken kullanılan malzemeler nelerdir?

  Yanıtla
  • Protez saç birkaç katmandan oluşur ve bu katmanlara göre malzemeler farklılık gösterir. Protez saçlar %100 doğal insan saçından üretilmekte ve protezin görünür katmanında gerçek saç kullanılmaktadır. Protez saçın alt tabakasında havayı ve suyu geçirmesi için gözenekli file alt yapısı mevcuttur. Bu sayede cildiniz nefes alır, terleme yapmaz, kişinin rahatlıkla duş almasına imkan tanır. Protez saçınız ile cildiniz arasında özel likit yapıştırıcılar ya da tercihinize göre yapıştırıcı bantlar bulunur. Bu tutucular saçınızın kaymasını, gün içerisinde başınızdan çıkmasını önler, sizin doğal ve estetik görüntünüze ulaşmanız için protez saçınızın sabit kalmasına yardımcı olur.

   Yanıtla
 • Bantlı ile bantsız protezin farkı nedir?

  Yanıtla
  • Bu iki farklı yöntemi ayıran asıl fark protezin saç derinize yapıştırılma yoludur. Bantsız sistemde protez saçınız cilt dostu solüsyonlar ile başınıza sabitlenir, bantlı sisteme göre daha hafif ve minimal bir alt tabakası mevcuttur. Onnahair No Tape bantsız sistemi birçok kişi bantlı sisteme göre daha çok tercih etmektedir.

   Yanıtla
 • Protez saç nedir ve nasıl uygulanır?

  Yanıtla
  • Protez saç, saç dökülmesi veya kellik sorunu olan kişilere, doğal saç görünümü sağlayan yapay saçlar takarak estetik bir çözüm sunar. Uygulama ise saç derisine özel bir yapıştırıcı veya klipslerle sabitlenerek gerçekleştirilir.

   Yanıtla
 • Geri dönüş yaparmisiniz

  Yanıtla
  • Merhabalar efendim. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bize Telefon: +90 (212) 255 44 44 numaramızdan ya da Whatsapp: +90 (555) 333 53 33 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed