Saçlarım hala dökülüyor, yine de protez saç yaptırabilir miyim?

0
2 Yorum

Saçlarım giderek dökülüyor ve parça parça döküldüğünü kendim de görüyorum. Dökülme devam ederken de protez saç yaptırabilir miyim? Saç dökülmesini daha da arttırır mı?

ONNA Yeni yorum gönderildi Şubat 13, 2023

Peki benim asıl sorum, saç dökülmesinin kesin bir tedavisi var mı? Ne yapmak lazım ya da ne tavsiye edersiniz?

Saçın dökülmesi birçok nedene bağlı olabilmektedir. Aynı zamanda saç dökülmesi kişiden kişiye değişiklik de gösterebilmektedir. Bu sebeple her bireyin tedavisi veya rahatsızlığı farklı olmaktadır. Genel olarak çözümler vitamin takviyesi, düzenli ve onarıcı bakım, saç uzatıcı ve besleyici yöntemler tercih edilmekle birlikte kesinliği hala kanıtlanamamış olan saç ekimi gibi yöntemlere de başvurulmaktadır.

Bir Yorum Ekle
0

Protez saç, altta kalan saçlarınıza zarar vermeyeceği gibi saç dökülmesini arttırması söz konusu değildir. Nanoteknolojik yapıya sahip protez saçlar gözenekli yapısıyla havayı ve suyu geçirmekte ve cildinize nefes aldırmaktadır. Tedavi sürecindeyseniz süreci saçlı bir görünümle geçirmek isteyen birçok kişi protez saç yaptırmayı tercih etmektedir. Böylelikle kişiler psikolojik açıdan dış görüntüsünden rahatsız olmamakta ve iyi görünümüyle sosyal hayatına kaldığı yerden devam etmektedirler.

ONNA Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Temmuz 6, 2022
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.