Gaziantep Protez Saç

gaziantep protez saç

Kişiye özel saç protezleri, herhangi bir nedenle saçlarını kaybetmiş kişiler için ideal bir seçimdir. Hem kadınlar hem erkekler için pek çok farklı modelde saç protezi bulmak mümkündür. Gaziantep protez saç online şubemizden sipariş edeceğiniz protez saç modelleri, kemoterapi gibi tıbbi tedaviler nedeni ile saçlarını kaybeden hastalar için de ideal bir çözüm olarak dikkat çeker. Bu tarz ürünlerin, peruklara ve diğer saç malzemelerine oranla birtakım avantajları bulunmaktadır. Şimdi hep birlikte bunları keşfedelim. Protez saçın avantajları nelerdir? Protez saç nedir? Neden protez saç uygulamasını tercih edilmektedir? Hepsi yazımızda…

Gaziantep Protez Saç Online Şubemiz ile Avantajları Yakalayın

Protez saç işlemi, çok sayıda faydayı beraberinde getirir. Esasen bunları şu şekilde sıralamamız mümkün:

Protez Saç Olduğu Fark Edilmez

Özel yöntemlerle üretilen protez saçlar görünmez, yapay durmaz, fark edilmez ve kendi saçınızdan farkı neredeyse yoktur. Protez saçınız ile gerçek saçınızın tek farkı protezin ölü saç tellerinden oluşmasıdır. Bu yüzden tespit edilmesi oldukça zordur. Kişiye özel protez saç modellerinde saçınızın çıkış çizgisine, kıvrımlarına odaklanılır. Bu sayede görüntünüz değişmez. Yoğunluk ve renk tonları hususunda da herhangi bir farklılık ile karşılaşmazsınız. Kısacası protez saç tamamen doğal bir görüntü elde etmenize izin verir.

Protez saçlar, başınızla mükemmel uyum sağlar. Bu yüzden de dış bir unsur olduğu fark edilmez. Doğal saçlardan yapılmış bir ürün olduğundan ve saç derisinde sabit kalmasını sağlayan özel materyaller ile tutulduğu için geleneksel peruklardan farklı olarak bozulmazlar. Uzun süre kullanımda dahi asla rahatsızlık hissi vermezler. Protez saçı zaman zaman doğru bir şekilde yıkamak ve nemlendirmek yeterlidir. Bakımı gerçekten çok basittir, sadece önerilen ürünler kullanılmalıdır ve bu da protezin dayanıklılık süresini uzatacaktır.

Protez Saç ile Maksimum Konfor

Gaziantep protez saç online şubemizden sipariş edebileceğiniz protez saç modelleri, sizlere uygun şekilde tasarlanır. Böylece onu taktığınızı bile fark etmezsiniz! Protezler, bu amaç için özel olarak tasarlanmış yapıştırıcılar ile kafaya yapıştırılır ve saç dökülmesi vakalarında 15 güne kadar, kanser hastalarında ise 1 haftaya kadar hiç çıkarmadan kullanımı mümkün olmaktadır. Bununla birlikte, sağlığınızı riske atmamak adına protez saçı bir süre sonra çıkarmanız ve yapıştırıcıyı yenilemeniz tavsiye edilir. Bu işlem sonunda protez saçı yeniden ve güvenle kullanabilirsiniz.

Saç protezleri sayesinde tamamen normal yaşamınızı sürdürebilirsiniz ve hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Protez saçla duş almak, uyumak, işe gitmek, ve hatta spor yapmak bile mümkündür. Dilediğiniz gibi günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Öte yandan, saç derisine baskı yapan, bir seferde saatlerce kullanıma izin vermeyen, elastik bantlarla tutturulan bir perukla tüm bu işlemleri yapamazsınız. Bu nedenle de saç protezi kullanımı her yönden size ek avantajlar sağlar ve diğer ürünlere oranla daha konforludur.

gaziantep protez saç

Kalite ve Uzun Süreli Kullanım

Gaziantep protez saç online şubemizdeki ürünler dayanıklı malzemelerden elde edilir. Bu da demek oluyor ki, protez saç son derece kaliteli, sağlıklı ve güvenlidir. Uzun süreli kullanım deneyimi vadeden saç protezleri, ek masraflar yapmanızın da önüne geçecektir. Kişiye özel saç protezlerinin elde edildiği materyaller hipoalerjenik, doğal ve standart protez ve peruklardan daha yüksek kalitededir. Bu durum, protez saçın kullanım ömrünü artırırken diğer yandan maksimum konforu garantiler. Aynı zamanda bu ürünler sayesinde saç derisi sağlığınız da desteklenmiş olur.

Protez saçın kullanım ömrü, ürünün uygun şekilde muhafaza edilmesiyle de yanından ilgilidir. Ayrıca protez saçın bakımı da doğru şekilde ve yeterli sıklıkta yapılmalıdır. Düşük kaliteli şampuanlar ve saç maskeleri protezin yapısına zarar verebileceğinden, doğru ürünlerle bakım yapılması da çok mühimdir. Eğer protez saç için kaliteli ve doğal içerikli ürünler tercih eder ve ideal biçimde saç protezini muhafaza etmeyi başarırsanız; ürünü ortalama kullanım süreniz artacaktır.

Gaziantep Protez Saç Online Şubemi ile Her Tercihe Uygun Ürün

Protez saçlar belirli kriterlere göre seçiliyor olsa dahi, kimisi ince kimisi de daha kalın saç teli içerir. Hacimli veya daha sade bir görüntü sunan protez saçlar arasından seçim yapma şansınız bulunmaktadır. Her bir protez saç modeli farklı görüntüler vadeder. Kısacası; arzu ettiğiniz saç modelini protez saçlarla da elde edebilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki; hangi model tercih edildiği fark etmeksizin, kullanıcı, isteğine göre saçlarını kulağının arkasına tüm rahatlık ve doğallıkla da geçirebilir. Dilediği saç modelini yapabilir!

Siz de gereksinim ve tercihlerinize hitap eden o özel ürünü Gaziantep protez saç online şubesi ile anında keşfedebilirsiniz!

 

Onnahair Protez Saç, protez saç, protez saç bakım merkezi, Saç Protezi - Onnahair

6 Yorum. Yeni Yorum

 • Bilal Can Ekin
  Temmuz 20, 2022 11:44 pm

  Protez istenilen her yerde çıkartılabilir mi?

  Yanıtla
  • Protez saç, protez saç uzmanlarında çıkarılması tercih edilmektedir. Protez saç hassas bir şekilde başa yerleştirildiği gibi çıkartılırken de hassas bir şekilde çıkartılması proteze herhangi bir zarar gelmemesi için önem arz etmektedir. Bu sebeple de her yerde çıkartılması tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında proteziniz siz istemedikçe başınızdan çıkmaz, çıkartmak istiyorsanız özel çözücü solüsyonlar ile çıkartmanız mümkündür.

   Yanıtla
 • Protez saç adım adım nasıl takılır?

  Yanıtla
  • Protez saç takılmadan önce ölçüleri alınmış ve hazır bir şekilde uzman eşliğinde başınıza sabitlenir. Sırasıyla:

   • Saç derisi üzerine hava ve su geçirgenliğine sahip bir tabaka sürülür.
   • Kişinin saç şekline en uygun protez saç tarzı belirlenir.
   • Saç bankasından alınan standart saçlar gözeneklere tek tek elle işlenir.
   • Son olarak protez saç kişinin kafasına özenle yerleştirilir.

   Bu adımların sonunda doğal ve estetik dış görünüşünle, kusursuz bir görünüm elde etmiş olursunuz.

   Yanıtla
 • Protez bakımının sıklığı ne kadardır? Kendim yapabilir miyim?

  Yanıtla
  • Protez saçın genel bakımı 3 haftada 1 kere olarak tavsiye edilmektedir. Protez saç bakımınızı kendiniz de uzmanımızın anlattığı şekilde kolayca yapabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed