İstanbul Protez Saç

istanbul protez saç
istanbul protez saç

Sizlere her zaman bu konudaki yegane tavsiyemiz merdiven altı diye tabir edilen bu konuda hiçbir uzmanlığı olmayan yerlerde kendinize protez saç uygulaması yaptırmamanız olacaktır. İstanbul protez saç hizmet bölgemizde olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize onnahair olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Eğer sizde protez saç hakkında doğru ve güvenilir bilgiler arayıp bulamıyorsanız endişelenmeyin, şu an bu konuda olabilecek en doğru adreste bulunuyorsunuz. 

İstanbul protez saç hizmet bölgemizde olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize onnahair olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz. Protez saç insan saçından yapılmakta ve kişiye özel üretilmektedir. Özellikle saçsız alanlara uygulanan protez saç uygulaması tıbbi ya da cerrahi bir müdahale içermemektedir. İstanbul protez saç merkezimizde kullanılan protez saçlar yüksek kalitede olup uygulama uzman kişilerce yapıldığından alacağınız sonuç son derece tatmin edici olacaktır. No Tape yenilikçi sistem ile en doğal ve estetik görünümünüze kavuşun. %100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle İstanbul Protez Saç bakım merkezimizde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Kişiye özel tasarlanmış, protez saç modeliniz ile en şık görüntünüze en kısa sürede kavuşun, onnahair İstanbul protez saç merkezi – profesyonel saç sistemi ile her şey mümkün.

Onnahair İstanbul Protez Saç Bakım Merkezi

İstanbul Protez Saç – hizmet bölgelerimiz arasında yer alan bakım merkezimizde rahatlıkla protez saç uygulaması yaptırabilirsiniz. Ölçülerinize göre üretilen özel protez saç modeliniz ile anında sonuç alın. Uzun süreli bir çözüm olan saç protezi ile günlük yaşamdaki aktivitelerinizi kısıtlamadan (spor, havuz veya denize girme, banyo yapma, uyku gibi) gerçekleştirin.

Protez saç herhangi bir tıbbi operasyon gerektirmeden saçın kel bölgelerine uygulanan bir saç çeşididir. Peruğa göre çok daha estetik bir yapıya sahiptir. Hatta son teknolojiye göre kişiye özel de tasarlanmaktadır. Hazırlanan ve uygun bir şekilde yapıştırılan protez kişinin yüz şekline göre kesilerek biçimlendirilir. Bu aşamadan sonra kişi 1-4 yıl arası saç protezi macerasına başlar. Protezler kullanım ömrünü doldurduktan sonra bu aşamalar tekrar eder. Ama her şey gibi bu saçında bir kullanım kriteri bulunmaktadır. Protez saç nedir ve nasıl kullanılır konusunu tüm detayları ile birlikte anlatmaya ve sizi bu konuda kapsamlı olacak şekilde aydınlatmaya çalışacağız. Gelin şimdi hep birlikte protez saç konusunu ele alıp, bildiklerimizi sizlere tane tane ve yalın bir biçimde anlatmaya çalışalım

Protez Saç Nedir?

Genetik olarak veya ortaya çıkan bazı sağlık sorunlarından dolayı saç dökülmesi olağan bir durumdur. Bu bağlamda hem erkeklerde hem de kadınlarda saç dökülmesi veya kelleşme gibi durumlar görülebiliyor. Bu gibi durumlarda hem doğal hem estetik bir görünüm kazanmak için protez saç uygulaması giderek daha fazla tercih ediliyor.

Protez saç, kadın yada erkek bireylerin saçlarının döküldüğü yada seyreldiği bölgelere eklenen, çoğu zaman gerçek insan saçından alınan bir saç türüdür. Sizde eğer bir saç problemi yaşıyorsanız çok kolay ve sorunsuz bir biçimde protez saç kullanarak bu saç probleminizi kökünden çözebilir ve kendinize olan özgüveninizi arttırarak tekrar kazanabilirsiniz. Protez saçın toplam ömrü doğru bakımlar yapıldığında iki buçuk yıla kadar çıkabilmektedir. Protez saç bir kere saçsız deriye uygulandıktan sonra kolay kolay düşmez yada formunu kaybetmez. Protez saçın en iyi ve en güzel yanı ise gerçek insan saçından alındığı için her model ve renge uygun olarak kullanılabilmesidir.

istanbul protez saç

protez saç aşamaları

istanbul protez saç, istanbul protez saç bakım merkezi, Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

6 Yorum. Yeni Yorum

 • Protez saçı çıkartarak mı bakım yapıyorsunuz yoksa başımdayken mi?

  Yanıtla
  • Protez saçın periyodik bakımı sırasında saç çıkartılarak işlemm yapılır. Bakım sırasında protezin kullanım ömrünü kısaltmamak ve yapısını bozmamak adına profesyonelce davranılması son derece önemlidir.

   Yanıtla
 • Levent Dalkıran avatarı
  Levent Dalkıran
  Ağustos 14, 2022 9:07 pm

  Bantlı sistem ile bantsız sistemin farkı nedir?

  Yanıtla
  • Bantlı sistem, bantlar üzerine hassas bir şekilde yerleştirilen saçların, kafa derisine sabitlenmesi ile kullanılır. Bantsız sistemde protez saç bandı kullanılmaz. Bant yerine özel likit yapıştırıcılar ile saç derisine doğrudan yapıştırılan bir sistemdir.

   Yanıtla
 • Protez saçları günlük olarak tak çıkar yapabilir miyim?

  Yanıtla
  • Protez saçınızı istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Ancak günlük olarak tak çıkar yapılabilir ancak sürekli bu işlemi yapmak protez saçınızı yıpratabilmektedir. Uzman gözetimi dışında ger gün takıp çıkarttığınız için proteziniz bu aşamada zarar görebilmektedir.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed