Kahramanmaraş Protez Saç

Kahramanmaraş Protez Saç
Kahramanmaraş Protez Saç

Kahramanmaraş Protez Saç – Protez saç, saçından yana şikâyeti olan, şeklini beğenmeyen kişilere, 12 yaşından büyüklere, kellik sorunu yaşayanlara, genetik veya fizyolojik saç problemleri yaşayan kişilere, saçkıran rahatsızlığı yaşayan kişilere, kemoterapi ya da radyoterapi gördüğü için saçlarının dökülmesinden mustarip olan kişilere, stres, sıkıntı veya başka bir rahatsızlık nedeniyle saç dökülmesi yaşayan kişilere bu işlem öneriliyor deyip, protez saç ne zaman uygulanır sorusunun yanıtını vermiş oluyoruz. Siz de şimdi Kahramanmaraş protez saç online şubemizden sipariş vererek saçlı, doğal ve estetik bir görüntüye en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin yapılan bu işlem kişilerin eski haline geri dönmesine, özgüvenini kazanmasına ve tekrar mutlu, kendini seven biri olmasına olanak sağlıyor. Üstelik bunlara acısız ve hızlı bir şekilde sahip olabiliyor saç protezi sayesinde.  Ayrıca geçici bir saç rahatsızlığı, saç kaybı yaşayan kişinin de tedavi sürecini daha iyi atlatması yönünden de moral kaynağı oluyor bu uygulama.

Protez Saç Rahatsız Eder mi?

Her şeyin ilk kullanımında biraz hissettirdiği yabancılık vardır. Protez saç yaptırmak konusunda da gerek kendi gerekse etrafınızdaki insanların gözlerinin kısa süreli bir alışma süresi vardır. Özel olarak kişiye uygun ve sadece ona özel olarak yapılan bu protez saç, gerçek saç tellerinden yapıldığı için de size rahatsızlık vermeyecektir.

İlgili İçerik: Protez Saç Neyden Yapılır?

Protez saç uygulaması hiçbir acı vermeyen, tıbbi veya cerrahi bir işlemi gerektirmeyen uygulama olması sebebiyle de hiçbir rahatsızlık duymayacak aksine kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek ve eski özgüveninize, mutluluğunuza tekrar kavuşacaksınız. Ayrıca tedavi sürecindeki hastalara da oldukça motive edici, destek sağlayıcı bir uygulamadır.

Protez saç yapımı süresi değişebiliyor. Hazırlanması yaklaşık 1 hafta veya 2 ay gibi bir süre arasında oluyor. Bu süreler, saç protezini yaptıracağınız kliniğe bağlı olarak değişiyor. Kliniğin yoğunluğu, ilgi ve alakasına da bağlı olmakla beraber 30 – 40 gün aralığında protez saç hazırlanıyor. Sürelerin bu kadar uzun olması yapılan saç protezinin kalitesinden kaynaklanıyor. Kişiye; özenle, titizlikle, %100 ve büyük bir hassasiyetle, size özel hazırlandığından dolayı bu kadar süre veriliyor. Bu hazırlık sürecinden sonra da diğer aşamaya geçiliyor. Online sipariş vererek protez saç ve bakım merkezlerimize gelmeseniz de biz size gönderim yapıyoruz. Doldurmanız gereken bir form ve ölçülerin nasıl kolayca alınabileceğini gösterdiğimiz bir video yolluyoruz. İlettiğiniz ölçülere göre Kahramanmaraş protez saç online şubemizden gönderilen protez saçınız adresinize en kısa sürede ulaşıyor.

Protez Saç Kişiye Özel mi Hazırlanıp Tasarlanıyor?

Protez saç uygulamak oldukça önemli ve titizlik ile yapılması gereken bir iş olmakla beraber, kişiye özel tasarlayıp hazırlamak da bir o kadar titizlik gerektiren iştir. Bu nedenle, kişiye özel hazırlandığı ve tasarlandığı için uzun sürmektedir. 12 haftalık bir süre zarfı içinde yapılıp sahibini bulur. Kişinin kafa şekli, yüz hatları, yüz şekli ve kafa yapısı belirlendikten sonra yani kişiye yeni baştan doğal saçını yarattıktan sonra yerleştirme işlemine geçilir.

Kahramanmaraş Protez Saç

Protez Saçı Uygulamanın Aşamaları Nelerdir?

İki temel aşamadan oluşuyor bu uygulama. Biri, kişinin kendi saçı diğeri protez saçın oluşturulması. İlk önce kişinin, saç dökülmesi yaşadığı kısımdaki ölçüler alınır. Sonrasında bu bölümün üzerine hava ve su geçiren bir kısım konur. Bu protez için, kişinin kendi saç özelliklerini içinde barındıran ve kişiye uyan, doğal saçlar getirtilir. Bu getirtilen saçlar, hava geçirgenliği olan kısma elle ve tek tek uygulanır. Bu uygulama, saç protezi yaptıracak olan kişinin saçlarının hangi yöne doğru olduğuna göre yapılıyor. Bu işlem ile de kişinin kendi, doğal saçı olduğu görüntüsünü veriyor ve asla protez saç olduğu fark edilmiyor. Sadece bu uygulamayı yaptıran kişi ve yakınları tarafından fark edilecek olan bu işleme zamanla o kişilerin de gözleri alışıyor ve hiçbir farklılık sezmemiş oluyorlar. Kahramanmaraş protez saç online şubemizden hemen sipariş vererek Protez saç uygulaması sonrasında hızlı şekilde günlük yaşamanıza dönebilir, saçlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

4 Yorum. Yeni Yorum

 • Protez saç için saç bakım ürünleri kullanabilir miyim?

  Yanıtla
  • Saç bakım ürünleriniz protez saçlar için özel üretilmiş ise kullanmanızda bir sakınca yoktur. Protez saçınız kendi saçınızdan tek farkı ölü saç tellerinden oluşmasıdır. Bu nedenle kullandığınız ürünler protez saça özel olmasıdır.

   Yanıtla
 • Gün içerisinde saç protezi başımdan kaysa alttaki file gözükür mü?

  Yanıtla
  • Protez saç alt tabakasında fileler dışarıdan belli olmaz. Onnahair kalitesiyle yaptıracağınız protez saçınızın başınızdan siz istemedikçe çıkmayacağının ve kaymayacağını söyleyebiliriz. Kalitesiz malzeme ve işin uzmanı olmayan kişilerce yapılırsa protez saçtan istediğiniz verimi almak mümkün değildir.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed