Malatya Protez Saç

Blog geri dön
Malatya Protez Saç
Tarafından gönderildi: ONNA Kategori: Hizmet Bölgeleri Etiketler: , , Yorumlar: 2

Protez saç, saç dökülmesi problemi yaşayan kişilere uygulanan ve bu sayede sorunlu bölgede yoğun saç görünümünün elde edilmesini sağlayan işlemdir. Özel olarak üretilmiş saç tabakaları ile gerçekleştirilen bu işlem, cerrahi bir uygulama değildir. Kişilerin daha genç bir görüntü ele edebilmeleri adına tercih ettikleri bu işlemin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Malatya protez saç online şubemiz ile şimdi sizde kendiniz için en iyi seçimi yapmak için bizi ziyaret edin.

Bu uygulama adına protez saçların ne gibi özellikleri olduğunu bilmeniz önemlidir. Bu aşamada protez saç tercihinizi etkileyen başka etkenler olduğunu da göz ardı etmemelisiniz. Örneğin tercih edeceğiniz protez saç ile şakak çizginizin birbirine uygun ve doğal bir görünüme sahip olması gerektiği gibi etkenlere dikkat etmeniz, çok daha hoş bir görüntü elde edebilmeniz adına önemlidir.

Klasik Pu Taban Protez Saç Çeşitleri

Çok sağlam olmaları sebebiyle en sık tercih edilen protez saç çeşitlerinin arasında bu model gelmektedir. Ortalama 12 aylık bir kullanım süresi sunuyor olması ve bakım esnasında kolay şekilde temizlenmesi de, protez saç ile ilgili araştırma yapan kişilerin bu çeşidi tercih etmelerine neden olmaktadır. Protez saç yapılışı esnasında kullanılan bu model, ekonomik olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Ancak klasik pu taban olarak adlandırılan bu protez saç çeşidinin hava ve su geçirgenliği bulunmamaktadır. Bu sebeple özellikle sıcak günlerde kullanım güçlüğü yaşatması muhtemeldir. Koku ve terleme gibi dezavantajları bulunur. Görünüm olarak da doğal bir görüntü sunmuyor olması, bu modelin dezavantajları arasında gelir. En avantajlı ve hesaplı protez saç modelleri için şimdi Malatya protez saç online şubemiz ile iletişie geçin. Uzmanlarımız sizin ihtiyacınıza göre en iyisini belirlesin.

Malatya Protez Saç

Fransız Tül Protez Saç Çeşitleri

Protez saç çeşitleri arasında bulunan Fransız tül protez saç, saydam ve açık bir görünüme sahip olması sebebiyle saçın doğal gibi gözükmesini sağlar. Ancak Fransız tül protez saç çeşitinin kullanım süresi çok daha kısadır. Daha detaylı bilgi almak için Malatya protez saç online şubemizden bilgi alabilirsiniz. İyi bir bakım ile ortalama 7 ila 8 aylık bir kullanım ömrü bulunan bu çeşit, kafanızda herhangi bir ağırlık hissettirmez.

Delikli yapısı sayesinde hava ve su geçirgenliğine sahip olması da, bu modelin sağlıklı bir kullanım sunmasını sağlar. Konforlu ve rahattır. Ancak oldukça kolay şekilde deforme olabilmesi gibi dezavantajları bulunduğu göz ardı edilmemelidir.

İsveç Tülü Protez Saç Çeşitleri

Fransız tülünden daha geniş olsa da, pek çok benzer yanları bulunur. Doğallık arayanlar için oldukça iyi bir seçenek olan bu çeşit ile farklı saç modelleri yapabilmek mümkündür. Doğal bir şakak çizgisi sağlar ve kafanızda ağırlık hissi yaratmaz. Ancak temizliği ve bakımı oldukça zordur.

Protez saç yaptırmak kolay alınan bir karar değildir. Dolayısıyla protez saç çeşitleri hakkında araştırma yaparken, dezavantajları da gözden kaçırmamak gerekir. İsveç tülü olarak adlandırılan bu model, delikli bir yapıya sahip olması sebebiyle hava ve su geçirgenliği sağlar. Bu sebeple konforlu ve ferah bir model olarak bilinmektedir. Fakat bu modelin çeşitli dezavantajları olduğunu göz ardı etmemelisiniz. Kısa süre içerisinde deforme olabilmesinin yanı sıra bant kalıntıları da kullanım esnasında çeşitli zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Temizlemenin oldukça zahmetli olduğu bu saç çeşidi, en dayanıklı protez saç çeşitlerinin arasında değildir. Seçim yapmakta zorlanıyor iseniz size en iyi modeli uzmanlarımız seçsin. Şimdi Malatya protez saç online şubemizle iletişime geçerek uzmanlarımızla görüşün. Sizin için en ideal protez saç modelini birlikte seçelim.

Ultra İnce Deri Protez Saç Çeşitleri

Protez saç seçimi esnasında karşınıza çıkan ultra ince deri protez saçlarında kendi içlerinde pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Farklı kalınlıkları bulunan modellerin, özellikleri de değişiklik göstermektedir. 0,03 mm ila 0,01 mm kalınlık arasında değişen modelleri bulunur. Alt yapı kalınlıklarının incelmesi ile birlikte doğal görünümleri de aynı oranda artmaktadır. Ancak bununla beraber, dayanıklılığın azaldığını da göz ardı etmemek gerekir. İnsan dersinin üstüne işlenmiş bir izlenim veriyor olması sebebiyle doğal bir görüntü isteyenlerin ilk tercihleri arasında gelen bu model, gerçek insan saçı görüntüsü elde etmenizi sağlar.

İlgili İçerik: Protez Saçta File Altyapısı Kullanmanın Faydaları

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Burak Aktaş cevap

  Yüksek kaliteli protez saç çözümleri nasıl olmakta? Protez saçın kalitesi neye bağlı?

  Mart 4, 2023 , 3:01 am
  • ONNA cevap

   Yüksek kaliteli protez saç çözümleri, doğal saç dokusuna ve görünümüne sahip olmak için üretilmiştir. Bu protez saçlar, gerçek insan saçı gibi hissettirir ve estetik açıdan en iyi sonucu sağlamak için hassas bir işçilikle üretilirler.

   Mart 5, 2023 , 1:16 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön