Aydın Protez Saç

Aydın Protez Saç
Aydın Protez Saç

Aydın Protez Saç – Düzenli bakım, özen ve düzen gösterildiği takdirde hiçbir sorun yaratmıyor. Özenli kullanım ile son derece sağlam ve düzgün saçlara sahip oluyorsunuz. Protez saça uygulanmaması gereken en önemli hareket, kafanızdan öylece çekip çıkartmaya çalışmaktır. Bunun yapılması dahilinde kişi hem acı çeker hem de protez saç zarar görür. Siz de en kısa sürede saçlı ve doğal bir görünüm kazanmak istiyorsanız Aydın protez saç online şubemizden sipariş verebilirsiniz. Yıllara dayanan tecrübesimiz ve uzman kadromuzla sizin için en iyisini yapmaya hazırız.

Saç Protezi Günlük Hayatımı Etkiler mi?

Protez saç günlük hayatınızda hiçbir sorun veya aksaklık yaratmaz. Örneğin protez saç ile spor yapmak hareketinizi kısıtlamayacak ancak bunun için kaliteli ürünlerden yapılan saçları seçmelisiniz, böylece spor yaparken rahatça hareket edebilir ve hiçbir sıkıntı yaşamadan sporunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca kullanılan yapışkanlar ve uygulanan materyaller de hareketlerinizin kısıtlanmaması için çok önemlidir.

Protez saç ile spor yaparken şunlara dikkat etmekte fayda vardır;

 • Spordan önce saçınızı kontrol edin.
 • Uzmanın önerdiği bakım ürünlerini kullandığınızdan emin olun.
 • Birini sınıf ve kaliteli ürünler kullanın.

Bunları uyguladığınız takdirde spor yaparken hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

İlgili İçerik: Protez Saç ile Spor Yapılır Mı, Yüzülür Mü?

Protez Saçın Avantajı Nedir?

Protez saç kullanımı kellik sorunu yaşayan bireyler için oldukça avantajlıdır. Bu uygulama acısız ve gayet uygun bir fiyata yapılıyor. Diğer avantajlar ise şu şekilde sıralanıyor;

 • Acısız ve kısa sürede uygulama vaat ediyor.
 • Gerçek saç görünümü ile beraber gerçek saç hissiyatı veriyor.
 • Model, renk ve uzunluk bakımından geniş bir çeşitlilik sunuyor.
 • Her bütçeye uygun ve hesaplı olmakla birlikte uzun ömürlü kullanılıyor.

Aydın Protez Saç

Protez Saç ile Duş Alınır mı? Havuza Girilir mi?

Protez saç ile duşa girmenin herhangi bir sakıncası yoktur. Kendi saçlarınızı ne zaman yıkıyorsanız, normalde ne kadar duş alıyorsanız protez saçla da aynı şekilde devam edebiliyorsunuz. Normal hayatınızı sürdürmekteki gibi herhangi bir fark yaşamıyorsunuz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor; o da saçlarınızı yıkarken ki hareketleriniz. Protez saçınızı yıkarken oldukça nazik ve yavaş olmalısınız. Saçlarınızın birbirine karışmamasına özen gösterip ona göre davranmalısınız. Protez saçlardaki su geçirme özelliği ile kafa derinizi de yıkamış olacaksınız ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan duşunuzu alacaksınız.

İlgili İçerik: Protez Saçla Duş Alınır Mı?

Protez saç rahatlığı size, günlük yaşantınızda hiçbir aksaklık yaratmayacak imkanlar sunuyor. Protez saç, havuza ve denize girmekte de hiçbir sıkıntı yaratmıyor. Bahsettiğimiz gibi kaliteli ve özel ürünlerle beraber, kaliteli protez saç ile havuzda da denizde de yüzebiliyorsunuz. Rahatça ve bağımsız şekilde hareket etmek için protez saçınızın bakımlarını düzenli şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra her türlü aktiviteyi, aklınızda bir soru işareti kalmadan yapabiliyorsunuz.

Saç Protezi Hangi Durumlarda Kullanılır?

Eğer 12 yaşından büyükseniz ve herhangi bir cilt sorununuz (egzama ve sedef gibi) yoksa saç protezi yaptırabiliyorsunuz. Bu kriterler haricinde şu durumlarda da uygulanıyor;

 • Genetik yapıdan kaynaklı saç dökülmesi yaşıyorsanız
 • Fizyolojik yapıdan dolayı saç dökülmesi yaşıyorsanız
 • Yanıklardan dolayı saç dökülmesi yaşadıysanız
 • Yaralanmalardan kaynaklı bir saç kaybı sorununuz varsa
 • Cilt rahatsızlığından mustaripseniz
 • Saçınızın şeklinden memnun değilseniz
 • Saç kıran rahatsızlığı yaşıyorsanız
 • Kemoterapi nedeniyle saç kaybı yaşıyorsanız.

Bu sıkıntılardan ötürü protez saç işlemini yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca protez saç tercihi geniş bir seçenek sunuyor. Uzunluk, renk, şekil ve model olarak istediğiniz saçı seçip daha özgüvenli ve mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

Kadın, erkek, çocuk, yetişkin, yaşlı veya genç fark etmeksiniz, her şekilde, her alana uygulanabiliyor. Saç derinizin tamamı olsun ya da baş parmağınızın tırnağı büyüklüğünde olsun, hiçbir fark olmadan bu işlemi kendinize uygulatabiliyor, hayatınıza olumsuz yönden hiçbir fark yaratmayacak şekilde devam edebiliyorsunuz.Hemen şimdi Kahramanmaraş protez saç online şubemizden sipariş vererek saçlı, doğal ve estetik bir görüntüye en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

6 Yorum. Yeni Yorum

 • Saç protezi yapımında ne tarz kriterler belirleniyor ya da protez saç uzmanları nelere dikkat ediyor? Müşteri beğenmezse protezini ne oluyor?

  Yanıtla
  • Öncelikle kişi için saç analizi yapılarak saçın eksik olduğu bölge, saç kalınlığı, dolgunluğu, saç rengi gibi birçok özellik değerlendirmeye alınır. Saç olmayan bölgeler işaretlenir ve buna göre bir kapatma işlemi planlaması yapılır. Kafa ve yüz yapınıza en uygun model belirlenir ve üretim yapılır. Saç derinize ve saç yapınıza uygun olarak üretilen protez saç prova yapılarak nasıl göründüğü müşteriye sunulur. Müşteri beğenmediği taktirde bu adımlar tekrarlanır.

   Yanıtla
 • Protez saçlar arasında nanoteknolojik protez saçın ne özelliği var?

  Yanıtla
  • Nanoteknolojik protez saçlar kullanım açışından daha konforlu ve görüntü açısından gerçeğe daha yakın olduğu için çoğunlukla öne çıkmaktadır efendim. Normal kalıp protez saçlara göre daha estetik, doğal ve gerçekçi bir görüntüsü vardır. Ve uzun süre kullanılabilmektedir.

   Yanıtla
 • Aydın’da şubeniz varmı

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed