Bursa Protez Saç

bursa protez saç
bursa protez saç

Çok kez saç ekim yöntemleri ile karıştırılıyor olsa da bu yönteme alternatif olarak yapılmaktadır. Kadın, erkek, genç, yaşlı  demeden saç sorunu yaşayan herkesin güvenle kullanabileceği protez saçlar uygulama kolaylığı ve uygun maliyeti ile de ön plana çıkmaktadır. Onnahair Bursa protez saç ve Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermektedir, daha fazla bilgi almak ya da sipariş oluşturmak için online şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Saçlar İnsanların en önemli aksesuarlarıdır. Bazen kalıtsal olarak bazen de farklı nedenlerden dolayı saç dökülme sorunları yaşanabilmektedir. Özellikle erkeklerin çok sık yaşadığı bu sorun için bazı çözüm önerileri bulunmaktadır. Birçok insan saç ekim yöntemlerinin en doğru ve en faydalı uygulama olduğunu düşünüyor olsa da aslında dökülen saçlarınızın yerine kullanabileceğiniz en doğru yöntem protez saçlardır.

Protez saç uygulamaları cerrahi müdahaleler gerektirmeyen özel bir yöntemdir. Doğal insan saçından üretilen protezler tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Hangi bölgelerde daha seyrek saçların olduğu ya da saç kaybının hangi bölgelerde daha yoğun yaşandığı tespit edildikten sonra bu yoğunluklara göre saç protezleri tasarlanmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan bu protezler cerrahi işlem gerektirmeden uygulanmaktadır. Sağlamış olduğu bu avantajlardan dolayı da son yıllarda saç ekim işlemlerinin önüne geçmektedir.

adana protez saç

Bursa Protez Saç Uygulamaları

Sizlerde saçlarınızda yoğun bir dökülme yaşadıysanız ve saçlarınızın bu hali sizleri rahatsız ediyorsa bunun önüne protez saç uygulamaları ile geçebilirsiniz. İnsan psikolojisi çok kolay bozabilen saç dökülme problemleri için Bursa ili dahilinde protez saç uygulamaları yapılmaktadır. 

Protez saç uygulamaları istenilen her yaşta ve her cinsiyette kişi için yapılabilmektedir. Özellikle 20 ile 35 yaş arasındaki erkeklerde saç dökülmesinin en sık yaşandığı dönemler olarak bilinmektedir. Bu dönemlerde saç protezi ile sizi rahatsız eden bu görünümün önüne geçebilirsiniz.

Protez saç uygulamaları profesyonel uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu çalışmalarda ölçülendirmeler ve kullanılan teknik yöntemler bilgi birikim ve deneyim istemektedir. Bu alanda daha önce birçok kez uygulama yapmış olan profesyonel uzmanlar her zaman en başarılı sonuçlara ulaşabilmektedir. Saç protezinin uygulama aşaması ne kadar başarılı olursa kullanma kolaylığı ve kullanım süresi de oranda başarılı olacaktır. Bunun için en çok tercih edilen ve en güvenilir bulunan Onnahair Bursa protez saç merkezi online şube bünyesinde istediğiniz saçlara kavuşabilirsiniz, online mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Bursa Protez Saç Avantajları

Protez saç uygulamalarının diğer alternatif yöntemlere göre sağlamış oldu çok önemli avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar nedeniyle her zaman saç protezleri daha sık ve daha fazla tercih edilmektedir. En çok bilinen ve en çok uygulanan saç ekim yöntemlerine göre saç protezlerinin sağlamış olduğu avantajlar aşağıdaki gibidir;

Saç ekim yöntemleri tamamen cerrahi müdahalelerdir.  Bu aşamada hem ekim anında hem de sonrasında oldukça ağrılı ve sancılı süreçler söz konusu olacaktır. Aynı zamanda saç ekiminin ardından saçlarınızın istediğiniz forma ulaşabilmesi için uzun süreli bir bekleyiş ihtiyacımız olacaktır. Oysa online şubemizden sağlayacağınız Bursa Protez Saç online şube hizmetimiz ile çok kısa sürelerde, cerrahi müdahale gerektirmeden, ağrısız ve sancısız istediğiniz formda ve istediğiniz hacimde saçlara kavuşabilirsiniz.

Protez saç yapımında kişiye özel olarak protezler hazırlanmaktadır. Bunun için protez saç merkezinde yapılan bir ön muayene de gerekli olan tüm ölçülendirmeler ve hesaplamalar uzmanlar tarafından sağlanmaktadır. Bunun ardından protez saç üretiminiz yapılmaktadır. Size özel olarak hazırlanan saç protezinin uygulanması en kısa sürede tamamlanacaktır.

Saç protezi estetik açıdan saçlarını beğenmeyen herkes için uygulanmaktadır. Saç ekimi uygulamalarında işlem yapılabilmesi için saç dökülme evresinin tamamlanmış olması gerekirken saç protezi böyle bir zorunluluk gerektirmemektedir. İstediğiniz her an protez saç uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Bursa Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Protez saç uygulamalarının uzun ömürlü olabilmesi ve saçlarınızı istediğiniz formda verimli bir şekilde kullanabilmeniz için bakımlarının düzenli ve tam olarak yapılması çok önemlidir. Saç protezlerinin diğer alternatif yöntemlere göre sağlamış olduğu avantajlardan faydalanabilmeniz için bakım sürece her zaman ön planda olacaktır.

Protez saç bakımı kişiden kişiye değişiklik gösteren bir zaman diliminde yapılmaktadır. 2 ila 8 hafta arasında değişen süreçlerde düzenli bakım yapıyor olmanız protezlerin izin uzun yıllar kullanılabilmesi için çok önemlidir. Her zaman saç protez derinize bakım konusunda bir rutin belirlemeli ve rutin doğrultusunda bakımlarınızı yapmalısınız.

Protez saç bakımları için uygulama yapan uzmanların tavsiyelerini ve önerilerine mutlaka kulak vermelisiniz. Onların sizlere tavsiye etmiş oldukları bakım süreçlerini ve bakım uygulamalarını eksiksiz olarak yapmalısınız.

bursa protez saç, Onnahair Protez Saç, protez saç, protez saç bakım merkezi, Saç Protezi - Onnahair

12 Yorum. Yeni Yorum

 • Herkes protez saç yaptırabilir mi, kimler için uygun değil?

  Yanıtla
  • Protez saç uygulamasının yapılmasının önünde herhangi bir sağlık problemi yoksa herkes yaptırabilmektedir. Bunun dışında özel olarak alerjik bir bünyesi olan ya da daha önce cilt hastalıklarından muzdarip olmuş kişiler için tavsiye edilmemektedir.

   Yanıtla
 • Hazır kalıp saç protezleri nedir?

  Yanıtla
 • Protez saç nasıl başa takılıyor?

  Yanıtla
  • Protez saçın başa yerleştirilmesi aşamasında iki farklı adım vardır. Bunlar saç, diğeri ise protez saçın alt tabakasıdır.
   1. Saç derisi protez saç uygulamasına hazır hale getirilir.
   2. Saç derisi üzerine hava ve su geçirgenliğine sahip bir tabaka sürülür.
   3. Kişinin saç şekline en uygun protez saç tarzı belirlenir.
   4. Saç bankasından alınan standart saçlar gözeneklere tek tek elle işlenir.
   5. Son olarak protez saç kişinin kafasına özenle yerleştirilir ve kusursuz görünüm elde edilir.

   Yanıtla
 • Mercan Güler avatarı
  Mercan Güler
  Kasım 29, 2022 8:50 pm

  Bursada ki adresinizi öğrenebilirmiyim ve birde benim saçlarım beyzlaştı ona gòre renk bulunuyormu

  Yanıtla
  • Evet efendim. Saçınız için analiz yapılarak size en uygun renk ile protez saç yapılabilmektedir. Bizlere +90 (212) 255 44 44 telefon numaramızdan veya Whatsapp: +90 (555) 333 53 33 numaramızdan ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Mercan Güler avatarı
  Mercan Güler
  Kasım 29, 2022 8:52 pm

  Fiyat bilgisi verebilirmisiniz

  Yanıtla
  • Merhabalar efendim. Protez saç fiyatları kişiden kişiye değişebilmektedir. Daha detaylı bilgi için +90 (212) 255 44 44 telefon numaramızdan veya Whatsapp: +90 (555) 333 53 33 numaramızdan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize mesaj gönderin, biz sizi arayalım.

   Yanıtla
 • Alpaslan Tekin avatarı
  Alpaslan Tekin
  Şubat 3, 2023 7:20 pm

  Bursa tlf istiyorum

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed