İzmir Protez Saç

izmir protez saç ve bakım merkezi online şube
izmir protez saç ve bakım merkezi online şube

İzmir protez saç – Türkiye’nin neresinde olursanız olun onnahair hizmetinizde. Sizde %100 doğal görünümlü yeni görünüşünüze bantsız sistem ile kavuşmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeden kişiye özel hazırlanan No Tape yenilikçi sistemi ile estetik bir görünüm kazanın. İzmir protez saç, onnahair olarak hizmetinizdeyiz detaylı iletişim için bizlere ulaşın; uzmanlarımızla size en doğru protez saç modelini tasarlayalım.

Sizde eğer bir saç problemi yaşıyorsanız çok kolay ve sorunsuz bir biçimde protez saç kullanarak bu saç probleminizi kökünden çözebilir ve kendinize olan özgüveninizi arttırarak tekrar kazanabilirsiniz.

Protez saç hakkında en doğru ve güvenilir bilgiler arayıp bulamıyorsanız endişelenmeyin. İzmir protez saç hizmet bölgemizde olmakla birlikte siz değerli müşterilerimize onnahair olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz. Protez saç insan saçından yapılmakta ve kişiye özel üretilmektedir; saçsız alanlara uygulanan protez saç uygulaması tıbbi ya da cerrahi bir müdahale içermemektedir. İzmir protez saç online şubemizden alacağınız protez saçlar yüksek kalitededir. Ancak uygulama uzman kişilerce yapıldığından alacağınız sonuç son derece tatmin edici olacaktır.

Protez saç yaptırmak isteyenlerin başta en merak ettiği sorun bu hizmeti nereden alabilecekleridir. Kime gidecek, nereden satın alacak, nasıl güvenecektir. İnternete girdiği zaman her fiyattan çeşitli ürünlerle karşılaşır. Fakat bunlardan hangisi ona uygundur, vaat edilen kalitede bir protez saç gelecek midir? Ekstra masraflarla karşılaşacak mıdır? Saç rengine uyumlu olacak mıdır? Bizimle iletişime geçin, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Öncelikle profesyonel birinin uygulama yapması gerektiği açıktır. Kendi saçınızın örneklenmesi, ölçülerinizin alınması ve sizin ölçülerinize göre üretilen bir protezi kullanmanın rahatlığını yaşamak istiyorsanız o zaman ONNA HAIR uzmanlığı ve breatⓗtec™ saç sistemlerinin kalitesi ile tanışma zamanınız gelmiştir. Tam da size uyan bir saç protezi siparişi verebilirsiniz. Saç analiziniz yapılarak, ihtiyacınız olan protez net olarak belirlenir. Siz de en uygun ve doğru seçimi yapma şansını yakalamış olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

izmir protez saç tavsiye

Onnahair İzmir Protez Saç Bakım Merkezi

İzmir Protez Saç – hizmet bölgelerimiz arasında yer alan bakım merkezimizde rahatlıkla protez saç uygulaması yaptırabilirsiniz. Kişisel özellikleriniz ve ölçülerinize göre üretilen özel protez saç modelinizi sizin için tasarlıyoruz. Bantsız sistemimizle en doğal ve en estetik görünümünüz için sizlere hizmet vermekteyiz. Tamamen sizin ölçülerinize, saç yapınıza ve saç renginize göre en uygun tasarım ile kullandığınız model asla kendi saçınızdan farklı durmaz. Hatta varsa beyaz saçlarınız bile aynı yoğunlukta protezinize eklenecektir. Protezin uygulanmasından sonra saç derisinde irritasyon, yara, mantar veya alerji yapma bakım kurallarına uyulduğu sürece hiçbir sorun teşkil etmez. Bu rutin bakımlar aylık kuaför masrafınız kadardır.

Protez saç, saç sorunu olan kadın yada erkek bireylerin günümüzde bu problemlerini en iyi ve en doğru şekilde çözebilecek harika bir uygulamadır. En pratik ve kısa tarifi ile Saç Protezi: Saç telinin yerini alan veya saçın döküldüğü ya da daha az yoğun olduğu bölgeyi kaplayan bir parçadır.

Protez Saç Nasıl Kullanılır?

Protez saç, bireyin kafasındaki saçsız yada seyrelmiş bölgeye uygulandıktan sonra minimum sekiz ay maksimum bir buçuk yıl hiç çıkmadan kullanılabilmektedir.

Protez saçın kullanım ömrünün maksimum süreye uzayabilmesi için ve ilk günkü şıklığını kaybetmemesi için iki hafta ile dört hafta arasında bakım yaptırılması gerekmektedir.

Kadınlar İçin Protez Saç

Estetik görüntü erkek ya da kadın demeden herkesin önemsediği bir konu. Özellikle toplumda saçı dökülen bir erkek normal bir şekilde karşılanırken; kadına yönelik toplumsal yaklaşım aynı derecede olmamaktadır. Protez saç uygulaması kadınlar arasında da yaygındır. Bu yüzden saç kaybı yaşayan kadın müşterilerimizde bizlere başvurmaktadır. Bu durum kötü saç bakımından, bazı sağlık sorunlarından ve hastalıklardan dolayı oluşabilir. Kadın protez saç kullanımı da giderek artmaktadır. Psikolojik etkisi olarak pozitif dönüşleri yüksek derecede olan protez saç kullanımı kadın müşterilerimizin kendilerini daha eksiksiz ve güzel bulmaları için onnahair uzmanlarımız tarafından kişiye özel tasarlanarak en doğal ve estetik görüntünüzü kazanmanız için çalışmaktadırlar. Peruk ve diğer benzeri uygulamalardan asıl farkı insanların bu saçın sizin saçınız olduğunu neredeyse fark edemeyeceği bir uygulamadır. Çünkü hiçbir cerrahi işlem bile uygulamadan bantsız saç sistemiyle yerleştirilen saç protezi yan etkisi bulunmamakla birlikte, gerçek insan saçından yapıldığı için en etkili uygulamadır.

İzmir’deki müşterilerimize de en doğal ve estetik görünümlü protez saç modellerini sağlayabilmek için online sipariş ile hizmet vermekteyiz.

izmir protez saç, Onnahair Protez Saç, protez saç, protez saç bakım merkezi, Saç Protezi - Onnahair

6 Yorum. Yeni Yorum

 • İzmir’de şubeniz varmı?

  Yanıtla
  • Merhabalar efendim, online olarak sipariş verebilirsiniz. İzmir’e gönderim sağlamaktayız. Form ve formun nasıl doldurulacağı ile ilgili video ile kolaylıkla size en uygun protez saçı hazırlamaktayız. Böylelikle merkezlerimize gelmeden de protez saç yaptırabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Bantlı ve bantsız protez saçın farkı nedir? Kısaca?

  Yanıtla
  • Bantlı ve bantsız sistemler protez saçın yapıştırılma işleminde farklılık gösteren yöntemlerdir. Bantlı protez saçlar bant sisteminin üzerine entegre edilirken bantsız protez saç uygulaması kişinin kendi saçı üzerine karma yöntemlerle uygulanan bir işlemdir.

   Yanıtla
 • İzmirde sizin bir firmanız varmı ve YA en yakın firmanız nerde ben bilgi almak ve fiyat almak isterim muhatap olacak biriyle görüşmek isterim

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed