Nanoteknoloji Protez Saç Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Nanoteknoloji Protez Saç Nedir?
Genel Bilgi
8 Yorum

Nanoteknoloji Protez Saç Nedir? Nano teknolojik saçların işlevi gerçeğe çok daha yakın olması ile öne çıkar. Normal protez saçlara göre daha işlevli ve daha estetik bir saç modelidir. Yaptıran kişiler bu saçı uzun süre kullanabilir ve kendi saçından herhangi bir fark yokmuşçasına bakımını yapabilir. Nano teknolojik saç dermatogların denetiminde geliştirilmiştir. Bu saç protezi ile kişiler kendilerini daha güvende daha konforlu hissedebilirler. Diğer protez saç uygulamalarına göre nano teknoloji ile üretilen protez saçlar daha gelişmiş ve daha güvenlidir. Nano teknoloji protez saç uzmanlar tarafından da en sık tavsiye edilen protez saç türlerinden biridir.

Nano Teknolojik Protez Saçın Özellikleri Nelerdir?

Nano teknolojik protez saç özellikleri oldukça kapsamlıdır. Kişinin kendini güvende hissetmesini sağlayan ve saç tutuş güvenliği bulunan ürünlerdir. Protez saç yaptırırken tercihini nano teknoloji ile üretilen protezlerden yapan kişiler ayrıca bu protezi çok daha uzun bir süre ile kullanabilir. Bakım aralığı daha fazladır ve normal saç gibi kullanılmasına da izin verilir. Nano teknoloji ile üretilen protez saçlar da diğer protez saçlar gibi kişiye özel tasarlanır.

Nano Teknolojik Protez Saç ile Denize Girilir Mi?

Nano protez saç ile denize girmek herkesin yapabileceği bir aktivitedir. Denizin yanı sıra havuz, hamam, sauna, buhar odası gibi seçenekler de rahatlıkla kullanılabilir. Nano teknoloji ile üretilen protez saçların kullanımı güvenlidir ve güvenli olması da daha konforlu bir alan yaratır. Denize girerken, yüzerken ya da yüksek yoğunluktaki antrenmanları yaparken dahi herhangi bir sorun yaşanmaz. Terletmez ve kaşındırmaz. Bu gibi nedenlerden dolayı da nano teknolojik protez saçlar daha sık tercih edilir. Yeni nesil teknoloji kullanılarak hazırlanan bu ürünler oldukça kullanışlıdır.

Nano Teknolojik Saç Dışarıdan Belli Olur Mu?

Nano teknolojik protez saçın belli olması mümkün değildir. Nano teknolojik protez saç kullanan kişilerin kendileri dahi dışarıdan bakarken kendi saçları ile protez saçları ayırmakta zorlanabilirler. Bunun nedeni bu özel teknoloji ile geliştirilen protez saçların gerçeğe oldukça yakın olmasıdır. Nano teknoloji protez saç üreten birçok marka vardır ve bu markalar gerçek saç teli üzerinden tasarım yaparlar.

Nano Teknolojik Saç Anti – Alerjik Mi?

Anti – alerjik protez saç yaptırmak isteyenlerin nano teknoloji ile yapılan protezleri tercih etmesi gerekir. Dermatogların da incelemesi ile hazırlanan bu kişiye özel protezler kullanım esnasında herhangi bir alerjiye neden olmaz. Kişinin vücut tipine, duyarlılıklarına ve hassasiyetlerine göre nano teknolojik saçlar tasarlanır. Bu neden ile de kişiler herhangi bir problem yaşamadan protez saçı uzun süre kullanabilir.

Egzaması Olan Kişiler Nano Teknolojik Saç Protezi Kullanabilir Mi?

Egzaması olanlar protez saç yaptırabilir mi sorusu sık sık gündeme alınan bir sorudur. Egzaması olan kişilerin nano teknoloji ile üretilen protez saçları tercih etmesi önerilir. Bu protez saç türü hem oldukça güvenlidir hem de kişiye özel tasarlanır. Tüm saç protezleri kişiye özel tasarlansa da nano teknoloji hassasiyet ve hastalıkları da değerlendirmeye alarak en uygun modeli tasarlar.

Nanoteknoloji Protez Saç Nedir?

Nano Teknoloji Uygulaması Dermatojik Olarak Uygun Mu?

Nano teknoloji protez saçların hazırlanması aşamasında protez saçı yapan uzmanlar ve dermatologlar birlikte çalışırlar. Hazırlama ve ölçü alma aşamasında cilt kontrolü yapılır. Cilt kontrolü yapılarak alerjiler var ise tespit edilir ve kişinin duyarlılık seviyesi kontrol edilir. Nano teknoloji protez saç kişiye kendini özel hissettiren ve gerçek saç sunan bir protez türüdür. Protez saç yaptırmak isteyenlerin nano teknoloji ile hazırlanan modellere yönelmesi tavsiye edilir.

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

8 Yorum. Yeni Yorum

 • Barış Cinataylı
  Nisan 15, 2022 10:22 pm

  Yenilikçi sistem dediğiniz no tape nasıl oluyor, bantsız olarak protez saç başta nasıl sabit durcak?

  Yanıtla
  • Bantsız sistem ile özel solüsyonlar ile protez saçınız başınıza sabitlenir. Böylelikle geleneksel bantlı sistem yerine uygulanan yenilikçi no tape sistem ile maksimum konfor hedeflenmektedir.

   Yanıtla
 • Düz kalıp protez saçlarda da bu sistem var mı?

  Yanıtla
  • Düz kalıp protez saçlar nanoteknolojik saçlar kadar hassas değildir. Belirle model ve renkte üretilen protez saçlar hazır üretim ürünlerdir, nanoteknolojik protez saçlar kişiye özel olarak üretilir.

   Yanıtla
 • Hulusi Ahmet Karakaya
  Temmuz 7, 2022 10:55 pm

  Nanoteknolojik protez saçlara evde bakım nasıl yapılır?

  Yanıtla
  • Nanoteknolojik protez saçların bakımı iki aşamadan oluşur. Bunlardan ilki her ay profesyonel protez saç uzmanlarınca yapılması gereken bakımdır. Bir diğer aşama ise evde kendi yapmanız gereken bakımdır. Her biri diğeriyle bağlantılıdır, biri olmadan diğer bakımın anlamı yoktur. Evde yapmanız gereken bakımlarda dikkat etmeniz gerekenler: protez saç şampuanı ve protez saç bakım kremi kullanmak, havuz/deniz girdikten sonra saçları durulamak, özel taraklar kullanmak, kişisel hijyeninize dikkat etmek.

   Yanıtla
 • Eşim Alopesi universalis hastası saçlarının yanında kaşlarını da kaybetti.Bu teknolojiyle kaş protezi de yapılıyor mu acaba?Sayısız yerden sayısız ürün satın aldık ama asla istediğimiz görüntüyü elde edemedik.Bu derece doğal görünümlü kaş protezleri mümkün değil mi acaba?Eğer mümkünse harika olur tüm hastalar için. Teşekkür ederim.

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed