Protez Saç Garantisi Olur Mu?

Protez Saç Garantisi Olur Mu?
Protez Saç Garantisi Olur Mu?
Genel Bilgi
3 Yorum

Protez Saç Garantisi Olur Mu? Protez saç garanti süreci, protez saçın yapıldığı merkezin ve uzmanın vereceği hizmet kalitesine göre değişiklik gösterir. Birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak yapılan protez saçlar, daha uzun süre kullanım imkanı sağladığı için garantili bir şekilde verilebilir. İlk defa protez saç yaptırmak isteyen kişiler, hem beklentilerine uyumlu hem de gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri protez saçlar için bütçelerine göre ödeme yapabilirler. Bu yüzden protez saç garantisi ile ödedikleri bu tutarın sonuçlarını görmek isteyebilirler. Günümüzde pek çok protez saç tasarım merkezi, müşterilerine garantili protez saçlar yaparak bu alanda vermiş oldukları hizmetin kalitesini gözler önüne sermektedir.

Protez Saç Garantisi

Protez saç kalitesi, tasarım sırasında kullanılan materyaller ile birebir alakalıdır. Çünkü protez saç yapım sürecinde doğal saçların yanı sıra sentetik saç telleri de kullanılabilir. Böylelikle uygun maliyetli ve kullanışlı protez saçlar elde edilirken kişilerin hayallerindeki görünüme ulaşmaları kolaylaşır. Protez saç garantisi olur mu? sorusuna cevap olarak, birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak üretilen protez saçlar için garanti verilebilir. Ancak protez saç garantisi tamamen saç tasarım işlemini yapan firmanın inisiyatifine kalmış bir durumdur.

Günümüzde protez saç tasarım merkezi olarak kaliteli hizmetler sunan pek çok yerde protez saç garantisi verildiği görülür. Ancak bazı protez saç tasarım merkezlerinde ise bu durumun aksine kullanılan protez saçlar için garanti verilmeyebilir. Genellikle 1 senelik kullanım ömrüyle üretilen protez saçlar için garanti süresi de tasarımın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Saç eksikliği olan bireyler protez saç kullanmak istediklerinde kendi tarzlarına uygun olan protez saçlar için bütçelerine uygun ücretler ödeyerek hayallerindeki görünüme kavuşabilirler.

Protez Saç Kullanım Ömrü Ne Kadar?

Standart protez saç kullanım ömrü genellikle 1 veya 1 buçuk yıl olarak bilinir. Firmalar protez saç üretiminde kullandıkları malzemelerin kalitesine göre müşterilerine garanti vaat edebilirler. Protez saç firmaları garanti sürecinde müşterilerini memnun edebilmek için garantili ve uzun ömürlü protez saç tasarımları yapabilirler. Saç eksikliği olan bireyler protez saçları uzun süreli kullanmak istediklerinde bakım süreçlerini aksatmadan yerine getirmek durumundadır. Uzmanlar tarafından belirtilen koşullarda bakımı yapılmayan protez saçlar zaman zaman garanti dışı kalabilir. Bu tür problemler yaşamamak için protez saç kullanımında bakımları eksiksiz biçimde yerine getirmek faydalı olacaktır. 

Protez Saç Bakımı

Protez saç bakımı yapılarken protez saç tarama suyu gibi profesyonel bakım ürünleri kullanılmalıdır. Bu şekilde protez saçların garanti dışı kalmadan kolay bir şekilde bakım işlemlerinden geçmesi sağlanabilir. Birinci sınıf kalitedeki materyal kullanılarak imal edilen protez saçlara yeterli özen gösterilmemesi durumunda doğal görünüm kaybedilebilir. İlk başta çok doğal ve şık görünen protez saçlar yeterli bakım yapılmaması halinde yapay görünerek estetik problemler yaratabilir.

Protez Saç Garantisi Olur Mu?

Benzer şekilde protez saçların düzenli olarak bakımdan geçirilmemesi halinde saç derisinde de istenmeyen sorunlar yaratabilir. Saç ekiminde çok detaylı ve kapsamlı cerrahi işlemler gerektiği için saç eksikliği olan pek çok kişi tercihini protez saçlardan yana kullanır. Protez saçları kullanırken ilk başlarda kaşıntı yapması son derece normaldir. Bakım süreçlerinin aksatılmadan tamamlanması halinde kaşıntı gibi problemler ortadan kalkacaktır.

Protez Saç Yapan Yerler

Protez saç tasarım merkezleri, garantili ve uzun ömürlü protez saçlar yaparak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Birinci sınıf kalitedeki doğal saçlar kullanılarak protez saç yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu alanda deneyimli ve uzman kişilere başvurmanız tavsiye edilir. Profesyonel seviyede protez saç yapan yerler ile anlaştığınızda ilk olarak saç analizi ve tasarımı yapılır. Güvenli ve işin ehli olan Onnahair gibi işletmeler daha önce çalıştıkları müşterilerinin memnuniyetiyle hizmet kalitesini kanıtlamışlardır. Böylelikle yazılı olmasa da protez saç uygulamasında Onnahair garantisi müşterileriyle ve uzman kadrosuyla mevcuttur.

Onnahair Protez Saç, protez saç, Saç Protezi - Onnahair

3 Yorum. Yeni Yorum

 • Sizin garantiniz kaç yıl, öğrenebilir miyim

  Yanıtla
 • Kİşiye özel protez saç nasıl hazırlanıyor?

  Yanıtla
  • Kişiye özel protez saç uygulaması uzman kişilerce yapılmalıdır. Çünkü kafa yapınız, yüz şekliniz, protezin uygulanacağı bölgenin belirlenmesi gibi birçok ölçüm hassas bir şekilde yapılmalıdır. Protez saç uzmanının tecrübesi de protez saçınızın sizinle uyumunu belirleyecek önemli bir etkendir. Kişiye özel protez saçın hazırlanması sırasıyla:

   1. Kişinin kafa yapısına ve saç eksikliği olan bölgeye en uyumlu protez saç için ölçüm yapılır.
   2. Kişinin mevcut saç yapısı ve görselliği dikkate alınır.
   3. Protez saç içinde doğal saçların yanı sıra ne kadar oranda sentetik saç kullanılacağı belirlenir.
   4. Kişinin saç tarzına uyumlu olacak şekilde tasarım yapılır.
   5. Diğer saçlar ile uyumlu renk geçişlerine sahip protez saç üretimi tamamlanır.
   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed