Tunceli Protez Saç

Blog geri dön
Tunceli Protez Saç
Tarafından gönderildi: ONNA Kategori: Onnahair Hizmet Bölgeleri Etiketler: , , Yorumlar: 2

Günümüzün en popüler konularından biri haline gelen protez saç kullanıcı yorumları internet üzerinde de sıklıkla araştırılıyor. Protez saç adlı bu uygulamanın bu denli yaygın şekilde araştırılıyor olmasını sağlayan en önemli özelliği ise geri dönüşü olmayan saç kayıplarını hayat boyu tedavi ediyor olması. Çünkü Tunceli protez saç online şubemizden sipariş edeceğiniz saç protezleri ile estetik görüntünüzü geri kazanabilirsiniz. %100 doğal ve kişiye özel modellerimiz sizi istediğiniz dış görüntüye ulaştıracak.

Hem kadın hem de erkekler tarafından özgüven kaybı yaşamaya neden olabilecek bir problem olan saç dökülmesi ve buna bağlı olarak meydana gelen kellik, pek çok farklı sebep dolayısıyla meydana gelebiliyor. Her halükarda hem kadın hem de erkekler için oldukça rahatsız edici olan ve büyük bir özgüven kaybı yaşamaya neden olan bu problem protez saç tedavisi sayesinde ortadan kalkıyor ve bu durum hastaların yaşadıkları özgüven kaybını minimum seviyeye indiriyor.

Protez Saç Nedir, Neden Tercih Edilir?

Protez saç çeşitli sebepler dolayısıyla saçlarında kayıp yaşayan hastaların problem yaşadıkları bölge için uygulanan estetik bir tedavi yöntemidir. Saç dökülmesi görülen bölgelerde kişinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde ve tamamen insan saçından ince file tabaka üzerine işlenen saç, protez saç olarak bilinir. Belirli bir bölgenin ya da saçın tamamının tekrar sağlıklı ve gür bir görüntüye sahip olmasını sağlayan protez saç ömrü 2 yıla kadar uzayabiliyor. Elbette özenli bir bakım gerektiren protez saç herhangi bir medikal ya da cerrahi uygulama içermiyor. Dolayısıyla uygulamanın hemen ardından hastalar hayatlarına devam edebilecekleri gibi, uygulama için uzun bir vakit ayırmak da gerekmiyor.

Protez Saç Kullananlar Memnun mu?

Protez saç kullananların yorumları internet üzerinde en sık araştırılan konulardan biri haline geldi. Kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni gören ve kendine ait pek çok avantajı olan bu uygulama son yılların en popüler estetik uygulamalarından biri olarak biliniyor. Hem kadın hem erkekler tarafından tercih edilebilecek olan protez saç, belirli bir bölgede ya da saçın tamamını da meydana gelen saç eksikliği ya da kellik problemini ortadan tamamen kaldırıyor. Uygulamayı tercih eden hastaların büyük bir memnuniyet duydukları biliniyor.

Yılların tecrübesi, sayısız memnun müşteri ve uzman kadrosu ile Onnahair şimdi Tunceli protez saç online şubesi ile sizlerle. İletişim sayfamızdaki formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tunceli Protez Saç

Protez Saç Yapımı Nasıl Gerçekleşir, Hangi Malzemeler Kullanır?

Protez saç malzemeleri de uygulamadan önce hastalar tarafından merak edilen konulardan biri. Tamamı insan saçından olan ve ince bir file üzerine yerleştirilen saçların kişiye uygun hale getirilmesi ile tamamlanan bu süreç toplamda iki aşamadan oluşuyor. İlk aşamada hasta uzman tarafından kontrol ediliyor ve saç kaybı yaşanan bölge tespit ediliyor. Gerekli tespiti gerçekleştikten sonra hava ve su geçirgenliğine sahip suni bir tabaka üretilerek uygulama yapılacak bireyin saç özelliklerini uygun olacak şekilde protez saç işlemi gerçekleştiriliyor.

Protez saç nasıl yapılır sorusuna suni tabaka üzerine gerçek insan saçlarının büyük bir itina ile işlenmesi şeklinde yanıt vermek yanlış olmaz. Çok büyük bir hassasiyet gerektiren ve işlem gerçekleştikten sonra bir çok farklı avantaj yaratan protez saç uygulaması hakkında en çok sorulan sorulardan bir tanesi ise protez saç ne kadar dayanır oluyor. Aklınızda daha çok soru mu var? Hemen Tunceli protez saç online şubemizi ziyaret edin, Onnahair protez saç uzmanlarımız sizlere ulaşsın. İletişim formunu doldurun ve size hemen dönüş sağlayalım.

Protez Saç Kullanmanın Avantajları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Protez saç denizde, havuzda kullanılabilecek, kullanıldığı taktirde başkaları tarafından fark edilmeyecek ve kullanıcının istediği şekli verebileceği adeta gerçek bir saç şeklini alıyor. Kullanılması ile birlikte çok sayıda avantaj yaratan protez saç ömrü ne kadar sorusuna verilecek yanıt ise kullanıcının bakımına göre değişkenlik gösteriyor. Özenli bir bakım isteyen bu uygulamanın kullanım ömrü beş yıla kadar uzayabiliyor.

Protez saç kullananlar saçlarını mutlaka özel saç protezi şampuanları ve bakım ürünleri kullanarak temizlemeli ve bakımlarını yapmalı. Protez saçın kullanım süresini uzatan bu gibi bakımlar saçların daha sağlıklı bir görüntüye sahip olması konusunda önemli bir rol oynuyor.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Leyla Ünal cevap

  Protez saç kullanım ömründen fazla kullanılırsa böceklenmeye yol açar mı?

  Nisan 10, 2023 , 11:00 pm
  • ONNA cevap

   Protez saçların kullanım ömründen fazla kullanılması, saçın yapay malzemelerinden kaynaklanan çeşitli sorunlara neden olabilir. Ancak, böceklenmeye yol açması pek olası değildir çünkü protez saçlar organik maddeler içermezler. Protez saçlar düzenli olarak temizlenmeli ve bakımının yapılması önemlidir, aksi halde bakteri veya mantar oluşumu gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

   Nisan 12, 2023 , 12:00 am

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön