Van Protez Saç

Blog geri dön
Van Protez Saç
Tarafından gönderildi: ONNA Kategori: Onnahair Hizmet Bölgeleri Etiketler: , , Yorumlar: 4

Protez saç uygulaması kişide kellik ya da aşırı miktarda saç dökülmesi sorunu yaşanması durumunda yapılması gereken işlemlerden biri olmaktadır. Kişiye özel tasarımlar da uygun ölçülerle yapılan protez saçlar istenilen uzunlukta ve modelde de tercih edilmektedir. Saç sorunu yaşayan kişilerin yaptırması gereken en önemli uygulamalardır. Van protez saç online şubemizden sipariş edeceğiniz saç protezleri kişide doğal bir saç görünümü kazandırmaktadır ve çoğu zaman kişide protez saç uygulaması yapıldığı belli olmamaktadır. Kanser gibi hastalık geçiren kadınlarda da saç dökülmesi görülmektedir. Protez saçlar kadın, erkek, genç, yetişkin tarafından da kullanımı yapılmaktadır. 

Protez Saç Uygulaması Yapılma Yöntemleri

Protez saç uygulamak için uzman ve profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Saç protez uygulanması zor olarak algılanmaması gereken konulardan biridir. Oldukça kısa sürede ve acı seviyesi düşük olarak uygulanmaktadır. İlk olarak protez saç konusunda kişi kafa ölçüsü alınır ve tasarım ile modelleme belirlenir. Ardından ise yerleştirme yapılır. Van protez saç online şubemiz sizlere doldurmanız için form ve nasıl doldurulacağı hakkında bir video yollar. Bu sayede Onnahair merkezlerimize gelmeden de protez saç yaptırabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli protezler saçlarda herhangi rahatsızlık oluşumuna neden olmamaktadır. Aşırı ucuz olan ve sağlıksız ortamlarda yapılacak olan her protez saç uygulaması kişiye fayda değil zarar getirecektir. Genel olarak protez saçlar terleme yapmadan ve koku yapmadan uzun dönemler boyunca rahatlıkla kullanımı yapılmaktadır. Gözenekleri yardımı ile de nefes almasına imkan tanıması bakımından her zaman kolay bir şekilde istenilen fiyatlarda protez saç yapılmaktadır.

Protez Saç Uygulama Süresi ve Yapılma Nedenleri 

Protez saç ne zaman uygulanır sorusu özellikle stres ya da çeşitli hastalıklar nedeniyle saç dökülmesi sorununu yaşayan kişiler tarafından en sık araştırılan konular arasında bulunuyor. Saçın dökülmeye başladığı andan itibaren yeni saçların yeniden çıkmaması için saç protezine başvurulur. Protez saç konusu özellikle peruk uygulamasından ayrılmaktadır. Peruklar genellikle takıp çıkartılan uygulamalardır ve alerji yapma oranı yüksektir. Protez saçlarda ise kişi kafa yapısı en ufak ayrıntısına kadar ölçü alınarak tasarımlara işlemi yapılır  ve ardından da doğal ile yapay saçlar kullanılarak yerleştirme sonrasında işlem tamamlanır.

Protez saç yaptırmak birçok kişinin tercihinden biri olmaktadır ve doğal saç görünümünden uzaklaşılmadan yapılan saç işlemleridir. Doğru ürünler ve malzemeler kullanılarak yapılan kaliteli protezler her zaman daha uzun ömürlü olmaktadır. Kişi yaşamı boyunca da saç protezlerini kullanabilir. Dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunuyor. Bunlardan ilki protezlerin bakımının düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir. En iyi ve en kaliteli malzemeler seçilerek kişi cildine zarar vermeyen doğal içerikli malzemeler ile yapılan protez saçlar tercih edilmelidir.

Van Protez Saç

Protez Saç Genel Önemli Bilgiler

Protez saç süresi kişi kullanımına ve bakımına verdiği öneme bağlı olarak değişmektedir. Uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılan uygulamalardır. Zaman kaybı yaratmadan hızlıca yapılır. Kişinin mutlu olmasını ve yeni saçlara kavuşmasını da sağlamaktadır. En önemli ve sık yapılan işlemlerden biri olmaktadır. Protez saç kadınlar ile erkeklere de yapılmaktadır. Özellikle saç dökülmesi sorunundan rahatsız olan kişiler için en iyi yöntemlerdir. Kişiye özel olarak tasarlanan ve üretilen saç tabakalarından oluşarak kullanılır.

Protez saç süresi ve etkisi konusunda da son dönemlerde yapılan araştırmalar sonucunda kaliteli ve güzel malzemeler kullanılarak yapılan saç protezlerinin yıl boyunca kullanımı yapılmaktadır. Saç protezler takılan ve çıkartılan uygulamalardır. Kişi protezi çıkartmak istediği zaman uzman kişilerden mutlaka yardım alması gerekmektedir. Kişi tek başına bu tür önemli işlemlerde çıkarma işlemini yapmamalıdır. 10 yıllık bir süre olarak protez saç konusunda süre belirlenmiştir. Kişi bakımına göre de bu süre azalır ya da uzar. Saç protezi konusunda her türlü online siparişleri vermek için mail adresimizden ya da irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (4)

 • Mustafa Pektaş cevap

  Saç protezinin görüntüsü doğal mıdır?

  Nisan 25, 2022 , 9:20 pm
  • ONNA cevap

   Protez saç uygulamasında profesyonel kişilerce uygulanmış ve tasarlanmış protezler son derece doğal görünüme sahiptir. Onnahair uzmanlarımız kafa yapınıza ve yüz şeklinize göre size en iyi uyum sağlayacak protez saç modelini geliştirerek hem estetik hem de en doğal görüntünüze ulaşabilirsiniz.

   Nisan 25, 2022 , 9:53 pm
 • Bilal cevap

  Protez saçı kim takıyor?

  Temmuz 8, 2022 , 9:58 am
  • ONNA cevap

   Onnahair protez saç uzmanlarımız kişiye özel protez saç için gerekli ölçümleri yaptıktan ve protez saç modelini tasarladıktan sonra ilk yerleştirmede kendileri takmaktadır. Kişi isterse uzmanlarımızın yönergeleri dahilinde de protez saçını kendi takabilir. Ancak hassas bir şekilde başa yerleştirilen protez saç ne kadar iyi oturtulursa estetik görüntü ve beraberinde getirdiği doğallık daha da artacaktır.

   Temmuz 8, 2022 , 11:48 am

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön