Protez Saç Fiyatları Ne Kadar?

Blog geri dön
Protez Saç Fiyatları Ne Kadar?
Tarafından gönderildi: ONNA Kategori: Genel Bilgi Etiketler: , , Yorumlar: 8

Protez Saç Fiyatları Ne Kadar? Protez saç uygulamasının fiyatları farklı unsurlara göre değişir. 2024 yılında yapılan zamlar ile protez saç uygulamasında da fiyat artışları görülmüştür. Protez saç uygulamasında her ne kadar fiyatlar artsa da ödeme yöntemleri ve seçenekleri de aynı şekilde arttırılmıştır. İstenir ise kredi kartına taksit ile protez saç yaptırılabilmektedir. Protez saç fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunur. Bu unsurlar incelendiği zaman özellikle kişiye özel tasarım yapılmasının etkisinin büyük olduğu görülmüştür.

Protez saç fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında saçların tasarımları ve uygulanan bölge de büyük bir önem taşır. Protez saç fiyatlarını etkileyen unsurlardan en önemlisi ise işlemin yaptırıldığı merkezdir. İşlemin yaptırıldığı merkez ve kullanılan yöntem ve malzemeler de protez saç fiyatlarını etkiler.

Protez Saçların Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Protez saç fiyatları ne kadar? Protez saçın fiyatları neye göre belirlenir? Protez saçların fiyatlarını etkileyen unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Protez saçın uygulandığı alan
 • Alanın büyüklüğü
 • Kullanılan malzeme
 • Protez saç uygulama merkezi
 • Protez saçın kalitesi
 • Protez saç için yapılan işlemler
 • Protez saçın yapıldığı şehir
 • Protez saçın model,
 • Hangi teknolojinin kullanıldığı
 • Hazırlık süreci
 • Kişiye özel tasarım
 • Özel sebepler (hastalık ve benzeri gibi nedenlerden dolayı daha farklı yöntemler ile hazırlanan protez saçlar için)

Protez saçların fiyatları ayrıca model türüne göre de belirlenir. Ön tül, orta tül, enjekte, bant sistemi ve diğer unsurlar da protez saçların ne kadara mal olacağını belirler. Protez saçların fiyatları bu sebeplerden dolayı farklı şekillerde planlanmaktadır. Kişiye özel planlandığı için mutlaka uzmanlar ile ön görüşme yapılması ve bu ön görüşme neticesinde fiyat belirlenmesi her zaman daha uygun bir seçenektir.

Lütfen, tam fiyat almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.

Herkes Protez Saç için Aynı Fiyatı Mı Öder?

Protez saç için ödenen miktar herkes için aynı değildir. Ödemeler için belirlenen tutarlar çoğu zaman kişiye özel olmaktadır. Bunun sebebi ise tüm tasarımların aynı olmamasıdır. Saça protez uygulaması son derece profesyonel bir işlemdir ve tüm saçlar herkes için özel olarak hazırlanır. protez saç için ölçüler alınır, kişinin saç tipi ve rengine göre seçenekler belirlenir ve gerçek saça en uygun modeller hazırlanır. Bu durumlar neticesinde ise herkese aynı fiyatın verilmesi mümkün olmamaktadır.

Protez saç için ödenen tutarlar kişiden kişiye farklılık gösterirken aynı zamanda ölçüye ve modele göre de belirlenir. Protez saç fiyatları ayrıca döviz kurlarından da etkilenir. Döviz kurlarından etkilenmesinin temel sebebi ise işlemde kullanılan çoğu malzeme ve ekipmanın Türkiye içerisinde çok fazla bulunmamasıdır. Bu sebep ile ekipmanlar ve malzemeler çoğunlukla Türkiye dışarısından temin edilir. Bu durumda fiyatlar belirlenirken döviz kurları üzerinden hareket edilmesine neden olur.

Protez Saç Güvenli Bir İşlem Mi?

Protez saç güvenli mi sorusu sık sık merak edilen bir sorudur. Protez saç işlemi güvenli bir işlemdir ve kişilerin herhangi bir şekilde zarar görme oranı çok düşüktür. Protez saç, kişiye özel tasarlandığı için kişinin tüm hassasiyetleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Saça uygulanan protezler her zaman kişinin hassasiyetlerine göre planlanır. Bu neden ile de alerjen bir reaksiyon gösterme ihtimali son derece düşüktür.

Protez Saç Fiyatları Ne Kadar?

Protez Saçın Bakım Masrafları | Protez Saç Fiyatları Ne Kadar?

Protez saç bakımı da kişiye göre belirlenir. Bu neden ile hem saç protezinin genel uygulaması hem de saç bakımı için ortak bir fiyat belirlemek son derece zordur. Ayrıca protez merkezlerine bağlı olarak fiyatların değişmesi de çok normal bir durumdur. İşleme başlamadan önce ön görüşme yapılması protez saç fiyatlarının öğrenilmesi için önemlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (8)

 • ilker cevap

  protez saç , gerçek saçtan mı yapılıyor

  Nisan 29, 2022 , 1:29 pm
  • ONNA cevap

   Protez saçlar %100 doğal insan saçından imal edilmektedir.

   Nisan 29, 2022 , 10:26 pm
 • Mert Can Ekin cevap

  Protez saç ile saç ekimi arasında fiyat farkı çok mu?

  Nisan 29, 2022 , 10:22 pm
  • ONNA cevap

   Saç ekimi ile protez saç uygulaması arasında çok fazla fark edecek bir fiyat değişikliği söz konusu değildir. Yapılan işlem, alınan verim ve estetiklik arasındaki süreçte protez saç yaptırmak müşteriler tarafından daha uygun bulunmaktadır.

   Nisan 29, 2022 , 10:52 pm
 • Muhammed Murat abayoğlu cevap

  Eğitim veriyormusunuz

  Temmuz 12, 2022 , 3:11 am
  • ONNA cevap

   Protez saç uzmanlarımızla görüşmek için Whatsapp: +90 (555) 333 53 33 veya 0212 255 44 44 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

   Temmuz 18, 2022 , 12:56 pm
 • Kazım Eren cevap

  Online olarak nasıl sipariş edebilirim?

  Eylül 21, 2022 , 12:21 am
  • ONNA cevap

   Sizlere online olarak bir form ve formu nasıl dolduracağınız hakkında açıklayıcı bir video yolluyoruz. Videodaki adımları izleyerek kolaylıkla formu doldurabilirsiniz. Gönderdiğiniz forma göre size özel hazırlayacağımız protez saç 2 gün içerisinde tasarlanır, 3. gün kargoya verilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Eylül 21, 2022 , 12:29 am

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön